Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Osiedle Mikołaja dewelopera MT2 Deweloper.
Niniejsza strona jest platformą internetową, która pokazuje tzw. feedbacki fachowców pomagających nabywcom w odbiorach technicznych nieruchomości od dewelopera. Realizacje, jakie wykonują pracownicy Pewnego Lokalu to odbiory inwestycji na terenie całej Polski. Inwestycja Osiedle Mikołaja nie została jeszcze odebrana przez naszych inżynierów. Gdy inżynier wykona pierwszy odbiór nowej inwestycji, jego ocena znajdzie się na stronie i wskaże wady i usterki dostrzeżone w trakcie odbioru. Opinia zwrotna związana jest bardzo często z informacją dotyczącą stanu tynków i wylewek, które bywają źle wykonane.
Forum opinii o inwestycji Osiedle Mikołaja
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Mikołaja
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?