Przeprowadziliśmy odbiór mieszkania od dewelopera, które znajdowało się w stanie deweloperskim. Nasze szczegółowe oględziny, w tym badanie kamerą termowizyjną, nie ujawniły żadnych niepokojących śladów zawilgoceń, co jest bardzo pozytywną informacją. Wylewki w lokalu prezentują się nienagannie, bez widocznych wad czy nierówności. Niestety, stan stolarki okiennej pozostawia wiele do życzenia i nie wpływa korzystnie na ogólną ocenę jakości wykonania inwestycji. Z drugiej strony, musimy pochwalić wykonanie tynków w tym mieszkaniu – praca została wykonana na najwyższym poziomie, bez najmniejszych defektów czy niedociągnięć, co zasługuje na uznanie.
Niektóre usterki:
wilgotność synkra 0-0,59% OK. termowizja OK
uszczelki
prąd muddy
garażowa nie połączona
spawanie później
brak możliwości
uszkodzenie okna, zaślepka HS
urządzenie 200 1844 min. IP55
niskie affway dławikowe 201, x2 1 206
rower na 209cm x 2
drzwi do garażu
części nadstawne
zawór gazowy do popielnika
wyjaśnienia i zabudowy
stopień
do komentarza
plomba odpięta
Forum opinii o inwestycji Reda Wejherowska
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Reda Wejherowska
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?