
stanie deweloperskim. Wśród dodatkowych obiektów przynależnych do mieszkania, które sprawdziliśmy były Balkon, Miejsce postojowe, Komórka lokatorska. Wykonaliśmy badanie termowizyjne. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. W mieszkaniu nie znaleźliśmy prawie żadnych usterek, a te dostrzeżone okazały się być naprawdę łatwe do naprawy – takich odbiorów chcemy więcej. Przy odbiorze wykryto umiarkowane problemy z wylewkami. Praca wykonana przez przedstawicieli dewelopera była sprawna i bezproblemowa. Szyby i ramy okienne bez zarzutu. Tynk w tym mieszkaniu zawierał drobne usterki wymagające małych poprawek.
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji