Opinie inżynierów o inwestycji Osiedle Smolec Przy Lesie
MałgorzataInżynier Pewny Lokalczerwiec 2025
Odbiór robiliśmy w 2025 roku. Mieszkanie wydano w stanie surowym. Sprawdziliśmy występowanie zawilgoceń za pomocą kamery termowizyjnej. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. W tym mieszkaniu sprawdziliśmy dwie przynależność taką jak miejsce postjowe. Wady stolarki okiennej są zbyt duże i konieczna jest jej wymiana. W trakcie odbioru wykryto średnią liczbę nieprawidłowości, co może nawet cieszyć, ale ich zakres niestety można określić jako poważny i wymagający rzetelnej naprawy. Podczas odbioru nie zidentyfikowano problemów z tynkami. Wylewki wymagają znaczących poprawek, gdyż jakość ich wykonania była wyjątkowo niska. Obsługa klienta w biurze dewelopera Roman Jędrzejczyk SKA była wzorowa.
Forum opinii o inwestycji Osiedle Smolec Przy Lesie
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Smolec Przy Lesie
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?