Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Osiedle Pod Borem dewelopera SFAMASZ-INVESTMENT.
Niniejsza strona grupuje informacje z wykonanych przez inżynierów Pewnego Lokalu odbiorów, dzięki czemu można poznać realizacje wykonane na terenie całej Polski. Inżynierowie Pewnego Lokalu działają na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy liderem na rynku odbiorów technicznych. Nasi inżynierowie nie wykonywali jeszcze odbioru technicznego dla nabywcy inwestycji Osiedle Pod Borem. Po pierwszym odbiorze, inżynier Pewnego Lokalu opublikuje swoją opinię z odbioru na tej stronie. Inżynier, który przekazuje informację zwrotną z odbioru najczęściej doprecyzowuje wady związane ze stanem stolarki okiennej i dostrzeżone zawilgocenia.
Forum opinii o inwestycji Osiedle Pod Borem
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Pod Borem
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?