zdjęcie do W dzisiejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod nazwą VALVI Development.

VALVI Development

Pogoria Park


Opinie o Pogoria Park od VALVI Development, Dąbrowa Górnicza

gwiazdka pełnagwiazdka pełnagwiazdka pełnagwiazdka pełnagwiazdka pusta
3.8/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 4 odbiorów
gwiazdka pełnagwiazdka pełnagwiazdka pełnagwiazdka półpełnagwiazdka pusta
3.4/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 4 odbiorów
gwiazdka pełnagwiazdka pełnagwiazdka pełnagwiazdka pełnagwiazdka pusta
4.1/5 obsługa klienta
na podstawie 4 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Pogoria Park

ikona tynki
TYNKI
średnia 3.8/5 z 4 odbiorów
ikona wylewki
WYLEWKI
średnia 4.5/5 z 4 odbiorów
ikona okna
OKNA
średnia 3.3/5 z 4 odbiorów
ikona wilgotność
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 3.8/5 z 4 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Pogoria Park

ikona inżyniera
Wojciech Inżynier Pewny Lokal styczeń 2022
W roku 2022 przeprowadziliśmy odbiór mieszkania w inwestycji Pogoria Park. Dokładnie sprawdziliśmy wszystkie elementy mieszkania, aby znaleźć ewentualne usterki. Z przyjemnością informujemy, że nie znaleźliśmy żadnych zacieków ani zawilgocenia. Dodatkowo, przeprowadziliśmy rzetelną kontrolę wykonania dwóch miejsc parkingowych, które są częścią mieszkania i zostały dostarczone przez dewelopera VALVI Development. Stwierdziliśmy, że stolarka okienna ma stan średni - można zauważyć kilka rys oraz inne drobne usterki. Jednakże, wylewki nie wykazały żadnych błędów. Warto zaznaczyć, że wygląd lokalu odbiegał od standardowego ze względu na zmiany lokatorskie zlecone przez klienta deweloperowi. Niezależnie od tego, tynk w tym mieszkaniu został profesjonalnie wykonany i nie posiada żadnych uszkodzeń ani nierówności. Podsumowując, nie znaleźliśmy prawie żadnych usterek podczas odbioru mieszkania. Te niewielkie usterki, które znaleźliśmy, są łatwe do naprawy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego odbioru i chcielibyśmy mieć więcej takich przypadków. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszych informacji, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
ikona inżyniera
Sebastian Inżynier Pewny Lokal sierpień 2023
Odebraliśmy mieszkanie w 2023 w inwestycji Pogoria Park W całym mieszkaniu występowały ogniska korozji biologicznej. VALVI Development był zmuszony do dokładnego wysuszenia mieszkania po odbiorze Występowanie zawilgoceń skontrolowaliśmy za pomocą termowizji. Mieszkanie zostało oddane w stanie deweloperskim. przynależności znajdowały się na liście przynależności lokalu, których inspekcji dokonaliśmy. Brak rys na szybach, ramy okienne bez usterek; jakość stolarki bardzo dobra. Wylewki w mieszkaniu nie zawierają żadnych uszkodzeń. Znaleźliśmy trochę usterek, ale pocieszające jest to, że były to same drobiazgi, które łatwo poprawić w prosty sposób, bez dodatkowych wydatków. Osoba odpowiedzialna za kładzenie tynku w tym mieszkaniu zasługuje na złoty medal, gdyż wykonała bardzo solidną pracę. W tym mieszkaniu inwestor dokonał wielu zmian lokatorskich, które sprawiły, że musieliśmy dokonywać inspekcji ze wzmożoną starannością oraz uwagą.

Forum opinii o inwestycji Pogoria Park

ikona inżyniera
MARIUSZ 2022-03-19
Nie polecam, niska jakoś inwestycji, juz w pierwszym roku użytkowania ujawniły się liczne poważne usterki na które deweloper nie reaguje,
ikona inżyniera
Paulina 2022-03-30
Wbrew temu co deweloper pisze na swojej stronie jego inwestycje są niskiej jakości. Oszczędności są wszędzie, na blokach które deweloper już sprzedał nowe aleje i pogoria park 29A/B widać to doskonale elewacja już wymaga napraw, to samo balkony i tarasy. Mieszkańcy nowych osiedli maja duży problem żeby wyegzekwować naprawy, wiele osób założyło juz sprawy sądowe przeciwko deweloperowi. W przypadku kolejnego jeszcze nie oddanego bloku 29C, deweloper popełnia te same błędy i oszczędza na materiałach, na balkonach niektórych mieszkań już widać białe zacieki co świadczy o wypłukiwaniu kleju spod płytek.
ikona inżyniera
Adrian 2022-04-07
A ja polecam , mieszkam w pierwszym oddanym bloku i od początku do dziś jeśli potrzebuje jakiejkolwiek pomocy dostaje ja od dewelopera . Nie wiem kto pisze te opinie u góry chyba osoba , która tam nie mieszka .
ikona inżyniera
Mariusz 2022-06-29
Opinia Pana Wojciecha prawdziwa napewno nie jest. Deweloper nie oddawał żadnych mieszkań w 2022 jeszcze bo takie ma opóźnienia . No ale Pan Wojciech odebrał hmmm ciekawe w którym bloku w 2022 Panie Wojtku ? Proszę napisać .
ikona inżyniera
Draven 2022-08-08
Deweloper niegodny zaufania, nie polecam. Procedura reklamacyjna w przypadku tego dewelopera praktycznie nie istnieje. Deweloper pomimo wielokrotnych zgłoszeń i przeprowadzonych oględzin do chwili obecnej nie naprawił zgłoszonych usterek a jest ich całe mnóstwo. Degradacja budynku cały czas postepuje... Nieprawidłowości to miedzy innymi: - przeciekajacy dach - zle wykonane balkony, nieprawidłowa hydroizolacja - opadające szyby barierek - rdzewiejące barierki - nieprawidłowo wykonana attyka dachu,brak spadków, rozwarstwienia blach - pękająca elewacja - pękające i odpadające płytki i cokoliki balkonów - zalane mieszkania przed wadliwe balkony - pleśń i grzyb Po za tym występują liczne niezgodności projektowe w tym również istotne wg prawa budowlanego, których legalizacja w późniejszym czasie spadnie na wspólnotę i moze kosztowac dziesiątki tysięcy złotych. Są to miedzy innymi: - nieprawidlowa instalacja teletechniczna w mieszkaniach jest tylko światłowód i jeden kabel koncentryczny z TV/SAT. Deweloper nie zastosował sie do regulacji określonych w Rozporządzeniu Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej (Dz.U. z 2012 r. poz. 1289) - niezgodności projektowe dotyczące balkonów 3cich pięter, zostały powiększone i nie ma tego w projekcie zatwierdzonym w PINB - niezgodności projektowe dotyczące sposoby ogrzewania wody oraz CO, w projekcie przewidziana byłą instalacja z sieci miejskiej a zastosowane zostały piece grzewcze na dachu Nie ma w tym nic złego gdyby te zmiany zostały uwzględnione w zatwierdzonym projekcie w PINB. - brak podjazdu dla niepełnosprawnych i osob starszych, budynek nie spełnią przez to wymogów ustawowych przewidzianych w prawie budowlanym. - brak detekcji CO/LNG w garażu - brak wentylacji mechanicznej w garażu Dodatkowo deweloper jest na tyle bezczelny ze straszy prokuratorem i sądem, wysyła pisma o naruszenie dóbr osobistych za umieszczenie negatywnej opinii na jego temat.
ikona inżyniera
Paweł 2022-11-08
żenada, deweloper obieca wszystko czego chcesz ... mieszkania na Spisaka 29c miały być oddane w marcu, do dnia dzisiejszego nie przeniesiono ani jednego prawa własności. Płytki na balkonach już bez gwarancji firmy, która je kładła bo deweloper montował na nich słupki balustrady (słupki już zaczynają rdzewieć), fugi w wielu miejscach wypłukane. Garaż zalany (cofka z kanalizacji - chyba facet zaoszczędził na zaworze zwrotnym/zalewowym) , część pomieszczeń jest od kilku tygodni osuszana 24h/ dobę. Deweloper wpuścił na mieszkania lokatorów, nie dał windy i śmietnika, teraz wystawia faktury za media żeby odbić sobie koszty utrzymania przez te ostatnie pół roku. Na kolejnym budynku 29d praktycznie nic się nie dzieje, kolejne ekipy schodzą bo podano nie płaci.... 29d miało być oddane do końca listopada, a jak będzie to wiosna 2023 to będzie dobrze, kolejna wspólnota będzie go skarżyć. Panie deweloper!!! Przestań robić ludzi w ....
ikona inżyniera
MM 2023-05-11
Deweloper buduje bloki niezgodnie z projektem i przepisami. Przeciwko urzędnikom PINB, którzy dopuścili budynki do użytku prowadzone jest już postępowanie prokuratorskie tak poważna jest skala nieprawidłowości! O usterkach na blokach nie będę się rozpisywał, moim poprzednicy już to zrobili. Najlepiej przyjechać na osiedle i się rozejrzeć, popytać mieszkańców. Najlepsze jest to że deweloper bojąc się kolejnych opinii niezadowolonych osób usunął wizytówkę swojej firmy i osiedla z Google. Brawo dla niego!

Dodaj nową opinię o inwestycji Pogoria Park

ikona plusa

Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór deweloperski?

Zamów odbiór Dowiedz się więcej

Kupujesz nieruchomość u dewelopera? Nie rób tego bez prawnika!

Zamów analizę prawną Dowiedz się więcej

Obejrzyj filmy o naszych usługach


Zobacz też opinie o innych deweloperach: