Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Osiedle 104 dewelopera Van Looy Deweloper.
Niniejsza strona jest platformą internetową, która pokazuje tzw. feedbacki fachowców pomagających nabywcom w odbiorach technicznych nieruchomości od dewelopera. Inżynierowie Pewnego Lokalu działają na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy liderem na rynku odbiorów technicznych. Obecnie w inwestycji Osiedle 104 nie wykonywaliśmy jeszcze odbiorów technicznych. Gdy inżynier wykona pierwszy odbiór nowej inwestycji, jego ocena znajdzie się na stronie i wskaże wady i usterki dostrzeżone w trakcie odbioru. Jednym z parametrów, które można znaleźć w opinii naszych inżynierów to zawilgocenia lub ich brak.
Forum opinii o inwestycji Osiedle 104
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle 104
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?