Żywiecka Inwestycja


Żywiecka Inwestycja - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

liczba usterek
na podstawie 6 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 6 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 6 odbiorów

W niniejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod firmą Żywiecka Inwestycja.

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Żywiecka Inwestycja
SPRAWDŹ

Żywiecka Inwestycja

Żywiecka Inwestycja Sp. z o.o. Sp. k. to spółka celowa, która odpowiada za realizację Inwestycji „Żywiecka”. W skład spółki wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Z myślą o potrzebach przyszłych klientów na podstawie własnych doświadczeń stworzone zostały mieszkania zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi z użyciem dobrych materiałów, gwarantujących wysoki standard.

Z dbałości o sprawną i rzetelną realizację inwestycji, a także profesjonalną obsługę przyszłych klientów do współpracy zaproszono sprawdzone firmy cieszące się zaufaniem partnerów biznesowych.

Umowa deweloperska Żywiecka Inwestycja

Nasza firma, chętnie pomoże w przeanalizowaniu umowy deweloperskiej, rezerwacyjnej lub przenoszącej własność. Sprawdzimy korzyści wynikające z zawarcia umowy i zasugerujemy, na co warto zwrócić uwagę.

Odbiór techniczny mieszkania Żywiecka Inwestycja

Przed zawarciem umowy przyrzeczonej z deweloperem Żywiecka Inwestycja należy wykonać odbiór techniczny lokalu, który jesteśmy w stanie zrealizować na zlecenie. Nasz inżynier pomoże skontrolować stan techniczny mieszkania.


Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do W dzisiejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod nazwą Żywiecka Inwestycja.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Żywiecka Inwestycja

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań


Zobacz też opinie o innych deweloperach: