Unii Lubelskiej 4 - forum
Osiedle Unii Lubelskiej 4 będzie obejmować ponad 250 mieszkań, od kawalerek po czteropokojowe lokale. Na najwyższym piętrze budynku przewidziano klub mieszkańca, który ma służyć jako miejsce wspólnej integracji i rekreacji. W otoczeniu osiedla zaplanowano plenerowe siłownie, podziemne garaże oraz wiaty i stojaki na rowery.
Opinie inżynierów o inwestycji Unii Lubelskiej 4
Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Unii Lubelskiej 4 dewelopera Agrobex.
Zebrane informacje, które dotyczą wykonanych odbiorów na terenie całej Polski, zostały umieszczone na stronie Sprawdź Dewelopera, dzięki czemu można poznać standard wykonania wybranej inwestycji. Inżynierowie dojadą do każdego klienta, ponieważ Pewny Lokal to firma, która realizuje tysiące odbiorów rocznie. Inwestycja Unii Lubelskiej 4 nie została jeszcze odebrana przez naszych inżynierów. Już pierwsza ocena z odbioru technicznego zostanie opublikowana na stronie i wskaże liczb usterek, ich powagę oraz ilość. W opinii naszego inżyniera znajdą się też informacje na temat jakości m.in. tynków oraz wylewek na inwestycji Unii Lubelskiej 4.
Forum opinii o inwestycji Unii Lubelskiej 4
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji