Osiedle Pomorska 461


Opinie o Osiedle Pomorska 461 od Bold Homes Deweloper, Łódź


zdjęcie do W dzisiejszym artykule prezentujemy najważniejsze informacje i ciekawostki dotyczące dewelopera, który działa pod nazwą Bold Homes Deweloper.

Bold Homes Deweloper
gwiazdka pełnagwiazdka pełnagwiazdka pełnagwiazdka pełnagwiazdka pusta
3.8/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 2 odbiorów
gwiazdka pełnagwiazdka pełnagwiazdka pełnagwiazdka pustagwiazdka pusta
3.1/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 2 odbiorów
gwiazdka pełnagwiazdka pełnagwiazdka pełnagwiazdka pełnagwiazdka półpełna
4.4/5 obsługa klienta
na podstawie 2 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Osiedle Pomorska 461

ikona tynki
TYNKI
średnia 4.2/5 z 2 odbiorów
ikona wylewki
WYLEWKI
średnia 3.3/5 z 2 odbiorów
ikona okna
OKNA
średnia 3.3/5 z 2 odbiorów
ikona wilgotność
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 2 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Osiedle Pomorska 461

Najczęstsze usterki

1
Problem z oknem
Wystąpiło 4 razy
Niewypełniona przestrzeń styku podwaliny okiennej z wylewką., nawiewniki okienne z filtrem antysmogowym., okna połaciowe: 1 szt. w standardzie, pozostałe we własnym zakresie., parapety wewnętrzne do wykonania we własnym zakresie.
2
Zabrudzenia
Wystąpiło 3 razy
Trwałe zabrudzenia elewacji., zabrudzenia uniemożliwiające weryfikację wg pn-en 1279:2018., zabrudzone oprawy osprzętu elektrycznego.
3
Rysy i pęknięcia
Wystąpiło 2 razy
Rysa/pęknięcie podkładu podłogowego., pęknięcia/zarysowania wg pn-b 10110:2024-11.
4
Brak szczelności elewacji.
Wystąpiło 2 razy
Brak szczelności elewacji.
5
Odpryski i uszkodzenia
Wystąpiło 2 razy
Uszkodzenia mechaniczne powierzchni., oszklenia: uszkodzenia mechaniczne.

📷 Przykładowe zdjęcia:

Usterka 1Usterka 2Usterka 3Usterka 4Usterka 5Usterka 6Usterka 7Usterka 8Usterka 9Usterka 10Usterka 11Usterka 12Usterka 13Usterka 14Usterka 15Usterka 16Usterka 17Usterka 18Usterka 19Usterka 20Usterka 21Usterka 22Usterka 23Usterka 24Usterka 25Usterka 26Usterka 27Usterka 28Usterka 29Usterka 30Usterka 31Usterka 32Usterka 33Usterka 34Usterka 35Usterka 36Usterka 37Usterka 38Usterka 39Usterka 40Usterka 41
ikona inżyniera
Arkadiusz Inżynier Pewny Lokal październik 2025
W dniu dzisiejszym przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania zlokalizowanego w inwestycji Osiedle Pomorska 461, które zostało oddane do użytku w roku 2025. Nasz zespół inżynierów dokładnie zbadał jego stan, zwracając szczególną uwagę na potencjalne zawilgocenia, wykorzystując do tego celu nowoczesną kamerę termowizyjną. Na szczęście, nie stwierdziliśmy obecności ognisk korozji biologicznej, co jest pozytywnym aspektem. Warto zaznaczyć, że mieszkanie to przeszło znaczące zmiany lokatorskie, co w trakcie odbioru technicznego stanowiło dla nas dodatkowe wyzwanie, ponieważ jego układ znacząco różnił się od standardowych projektów w tym budynku. Liczba wykrytych przez nas usterek mieści się w średniej statystycznej, jednakże naprawa zidentyfikowanych wad będzie prawdopodobnie wiązała się z kosztami o umiarkowanej wysokości, co można uznać za stosunkowo korzystną sytuację. Tynk w lokalu został wykonany w sposób w pełni prawidłowy i zgodny ze sztuką budowlaną. Stolarka okienna prezentuje się w stanie średnim – odnotowaliśmy obecność kilku drobnych rys na szybach oraz inne, niewielkie usterki stolarki. Obsługa klienta ze strony biura dewelopera Bold Homes Deweloper zasługuje na najwyższe uznanie, była ona wzorowa i profesjonalna na każdym etapie współpracy. Podczas odbioru zidentyfikowaliśmy również umiarkowane problemy dotyczące jakości wykonania wylewek podłogowych.

Niektóre usterki:
  • Rysa/pęknięcie podkładu podłogowego.
  • Brak zasilania pompy obiegowej.
  • Niewłączone źródło ciepła/brak możliwości weryfikacji instalacji.
  • Uszkodzony motylek zaworu odcinającego.
  • Drzwi wejściowe: uszkodzenia mechaniczne ościeżnicy.
  • Niewypełniona przestrzeń styku podwaliny okiennej z wylewką.
  • Trwałe zabrudzenia elewacji.
  • Brak szczelności elewacji.
  • Brak niwelacji terenu.
  • Oszklenia: wada fabryczna.
  • Brak rury spustowej orynnowania.
  • Uszkodzenia mechaniczne powierzchni.
  • Oszklenia: uszkodzenia mechaniczne.
  • Brak możliwości weryfikacji poddasza.
  • Brak możliwości weryfikacji sanitariatów.
ikona inżyniera
Arkadiusz Inżynier Pewny Lokal styczeń 2026
Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnych odbiorach mieszkań od deweloperów. W dniu odbioru, który miał miejsce w 2026 roku, przeprowadziliśmy szczegółową inspekcję mieszkania zlokalizowanego w inwestycji Osiedle Pomorska 461. Z przyjemnością informujemy, że nie stwierdziliśmy obecności żadnych zacieków ani zawilgoceń, co jest bardzo pozytywnym aspektem. Należy zaznaczyć, że w momencie naszej wizyty mieszkanie było w tak zwanym stanie deweloperskim, co oznacza, że prace wykończeniowe nie zostały jeszcze zakończone. Dodatkowym elementem, któremu przyjrzeliśmy się z bliska, był ogródek. Jego stan konstrukcyjny również został przez nas oceniony fachowym okiem. Niestety, stan stolarki okiennej oceniamy jako średni, co w pewnym stopniu wpływa na ogólną ocenę jakości tej inwestycji. Pozytywną wiadomością jest brak problemów z wylewkami – zostały one uznane za bez zarzutu. W przypadku tynków, zidentyfikowaliśmy drobne błędy, które wymagają niewielkich poprawek. Usterki, które udało nam się wykryć, można określić jako wymagające, ponieważ ich naprawa wiąże się z potencjalnie wyższymi kosztami. Niemniej jednak, ogólna liczba znalezionych nieprawidłowości jest akceptowalna, choć nie należała do najmniejszych.

Niektóre usterki:
  • Brak szczelności elewacji.
  • Zardzewiałe śruby stopnia kominiarskiego.
  • Zabrudzenia uniemożliwiające weryfikację wg PN-EN 1279:2018.
  • Pęknięcia/zarysowania wg PN-B 10110:2024-11.
  • Odspojenia tynku wg PN-B 10110:2024-11.
  • Zabrudzone oprawy osprzętu elektrycznego.
  • Brak możliwości weryfikacji sanitariatów z powodu braku podłączenia.
ikona inżyniera
Arkadiusz Inżynier Pewny Lokal czerwiec 2026
Z przyjemnością informujemy o zakończeniu odbioru technicznego mieszkania od dewelopera Bold Homes Deweloper. Przeprowadzona przez naszych specjalistów inspekcja wykazała, że ogólny poziom wilgotności w pomieszczeniach utrzymywał się na dobrym poziomie, z wyjątkiem obszarów dotkniętych niedawną awarią. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej kamery termowizynej udało nam się precyzyjnie zlokalizować potencjalne ogniska korozji biologicznej, co pozwoliło na podjęcie odpowiednich działań zapobiegawczych. Liczba zidentyfikowanych usterek podczas odbioru była na poziomie przeciętnym, co oznacza, że większość z nich można stosunkowo szybko i sprawnie usunąć, często przy niewielkim nakładzie finansowym lub przy pomocy wykwalifikowanego fachowca, co zazwyczaj prowadzi do w pełni satysfakcjonującego efektu końcowego. Nasi inżynierowie podczas szczegółowej kontroli natknęli się na drobne, niegroźne nieprawidłowości w strukturze tynku. Stan wylewek został oceniony jako przeciętny. Zidentyfikowano również pewne wady dotyczące stolarki okiennej, jednakże ich ilość mieści się w granicach normy, nie odbiegając znacząco od standardów rynkowych.

Niektóre usterki:
  • Dostęp do poddasza we własnym zakresie (standardowo wyłaz strychowy z drabinką). Otwór w stropie pod schody do wykonania we własnym zakresie.
  • Płyty gipsowo-kartonowe wodoodporne w pomieszczeniach mokrych (bez szpachlowania).
  • Strop nad parterem żelbetowy monolityczny.
  • Strop nad I piętrem drewniany (16-21 cm).
  • Współczynnik przenikania ciepła U(max)=1,0W/m2xK, klasa antywłamaniowa min. RC2.
  • Nawiewniki okienne z filtrem antysmogowym.
  • Okna połaciowe: 1 szt. w standardzie (Velux/Fakro), pozostałe we własnym zakresie.
  • Parapety wewnętrzne do wykonania we własnym zakresie.
  • Zadaszenie pokryte papą termozgrzewalną.
  • Sterowanie automatyczne czujkami ruchu/zmierzchu.
  • Posadzka na gruncie: izolacja EPS 15 cm + wylewka betonowa 7 cm.
  • Posadzka I piętra: izolacja EPS 5 cm + wylewka betonowa 6 cm.
  • Strop nad I piętrem: wełna mineralna 16 cm / piana PUR. Wykończenie posadzki (np. legary + deski) we własnym zakresie.
  • Ściany działowe, łazienkowe i poddasza nietynkowane.
  • Sufit I piętra: płyty GK (bez szpachlowania).
  • Izolacja dachu: wełna mineralna 30 cm / piana PUR. Obudowa płytami GK we własnym zakresie.

Forum opinii o inwestycji Osiedle Pomorska 461

Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!

Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Pomorska 461

ikona plusa
Odbiór deweloperski

Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?

Zamów odbiór Dowiedz się więcej
Analiza prawna

Kupujesz nieruchomość u dewelopera? Zleć analizę umowy deweloperskiej.

Zamów analizę prawną Dowiedz się więcej
Operat szacunkowy

Potrzebujesz operatu szacunkowego od rzeczoznawcy majątkowego?

Zamów operat Dowiedz się więcej

Obejrzyj filmy o naszych usługach


Zobacz też opinie o innych deweloperach: