
stanie deweloperskim. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak miejsce parkingowe, komorka lokatorska: Sprawdziliśmy występowanie zawilgoceń, ale nie było żadnych istotnych. Miło nam się współpracowało z przedstawicielami tego dewelopera. Brak rys na szybach, ramy okienne bez usterek; jakość stolarki bardzo dobra. W raporcie odbioru odnotowaliśmy średnią liczbę usterek, które tak naprawdę warto usunąć po konsultacji z fachowcem, który doradzi jak to zrobić poprawnie oraz w miarę sprawnie. Nasi inżynierowie w trakcie inspekcji natknęli się na nierażące nieprawidłowości w tynku. Wylewki wykonano na poziomie równym temu jaki znajdujemy na większości inwestycji.
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji