Z przyjemnością informujemy, że przeprowadziliśmy odbiór Państwa mieszkania od dewelopera w roku 2026. Nieruchomość została przekazana w stanie surowym, co jest standardową praktyką. Przeprowadziliśmy szczegółowe badanie kamerą termowizyjną, które nie wykazało żadnych niepokojących śladów zawilgoceń, co jest bardzo dobrą wiadomością. Niestety, stan stolarki okiennej okazał się być jedynie przeciętny, co w naszej ocenie nie wpływa pozytywnie na ogólną jakość przeprowadzonej inwestycji. Zauważyliśmy również, że tynk został wykonany w sposób bardzo niestaranny i wymaga znaczących poprawek, aby osiągnąć zadowalający efekt estetyczny i funkcjonalny. Ogólna liczba usterek dostrzeżonych przez naszego doświadczonego eksperta jest dość spora, jednakże ich powaga nie powinna stanowić większego problemu dla przeciętnego fachowca, który z pewnością poradzi sobie z ich usunięciem. Warto również wspomnieć o wylewkach, które mogłyby zostać wykonane znacznie lepiej, ponieważ zawierały kilka nieprawidłowości o średnim stopniu wagi, które należy niezwłocznie skorygować.
KamilInżynier Pewny Lokalmarzec 2026
Odbieraliśmy mieszkanie w inwestycji DA-KO APARTAMENTY Deweloper w marcu 2026 r. Dzięki badaniu przeprowadzonym kamerą termowizyjną mogliśmy określić, czy w mieszkaniu występują jakieś ogniska korozji biologicznej. Zacieki i zawilgocenia nie zostały odnalezione. Znaczące wady oraz niedociągnięcia wylewek. Istotnie gorzej niż średnia rynkowa. Sytuacja z tynkami podczas odbioru była bardzo zła. Praca wykonana przez przedstawicieli dewelopera była sprawna i bezproblemowa. Stolarka okienna w bardzo złym stanie. Nie najlepiej świadczy to o inwestycji. Inwestycja, jaką odbierał nasz inżynier, okazała się bardzo usterkowa, zaś powaga każdej kolejnej błędy wymagać będzie pomocy wykwalifikowanego fachowca.
Forum opinii o inwestycji DA KO Apartamenty
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji DA KO Apartamenty
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?