Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Ukochana Aleja dewelopera DW House.
Strona Sprawdź Dewelopera zbiera i grupuje informacje, jakie inżynierowie Pewnego Lokalu przekazali po wykonanych już odbiorach. Nasza firma działa na terenie całej Polski wykonując tysiące odbiorów technicznych. Na razie inżynierowie Pewny Lokal nie odbierali jeszcze mieszkań na inwestycji Ukochana Aleja . Realizacja pierwszego odbioru sprawi, że strona uzupełniona zostanie o ocenę odbioru technicznego. W opinii naszego inżyniera znajdą się też informacje na temat jakości m.in. tynków oraz wylewek na inwestycji Ukochana Aleja .
Forum opinii o inwestycji Ukochana Aleja
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Lubinpaździernik 2025
Bardzo dobrze się mieszka, nowoczesne budownictwo jest na plus, deweloper skłonny do współpracy w razie usterek. Polecam w 100%
Lubinpaździernik 2025
Bardzo dobrze się mieszka, nowoczesne budownictwo jest na plus, deweloper skłonny do współpracy w razie usterek. Polecam w 100%
Psierpień 2025
Nigdy w życiu nie kupować lokalu od DW HOUSE, grzyb, wilgoć, jakość na najniższym poziomie. Zero wiedzy technicznej, osoba stojąca na czele firmy dw house to osoba o niskim poziomie kultury i wyrachowania.
Chcesz mieszkać? Nie u dw house
Lubinmarzec 2025
Tragiczny deweloper, NIE POLECAM! Omijać szerokim łukiem. W każdej inwestycji grzyb, pleśń, wilgoć i setki innych usterek. Sam przedstawiciel, deweloper to zadufany w sobie osobnik który tylko i wyłącznie jest miły do momentu sprzedania nieruchomości.
Każdy kto chce kupić mieszkanie niech najpierw wpisze na youtube "Lubin: Walczą z developerem w sądzie" - to jest podsumowanie DW-HOUSE oraz reportaż o nich!
Lubinmarzec 2025
Tragiczny deweloper, NIE POLECAM! Omijać szerokim łukiem. W każdej inwestycji grzyb, pleśń, wilgoć i setki innych usterek. Sam przedstawiciel, czytaj deweloper to zadufany w sobie osobnik który tylko i wyłącznie jest miły do momentu sprzedania nieruchomości.
Każdy kto chce kupić mieszkanie niech najpierw wpisze na youtube "Lubin: Walczą z developerem w sądzie" - to jest podsumowanie DW-HOUSE oraz reportaż o nich!
Lubinmarzec 2025
Tragiczny deweloper, NIE POLECAM! Omijać szerokim łukiem. W każdej inwestycji grzyb, pleśń, wilgoć i setki innych usterek. Sam przedstawiciel, czytaj deweloper to zadufany w sobie osobnik który tylko i wyłącznie jest miły do momentu sprzedania nieruchomości.
Każdy kto chce kupić mieszkanie niech najpierw wpisze na youtube "Lubin: Walczą z developerem w sądzie" - to jest podsumowanie DW-HOUSE oraz reportaż o nich!
Wiesławmaj 2023
Polecam Firmę , współpraca układała się dobrze .
Dodaj nową opinię o inwestycji Ukochana Aleja
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?