Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Nowe Centrum II dewelopera FIB Development.
Sprawdź Dewelopera to zbiór informacji dotyczących odbiorów, dzięki którym nabywca pozna standardy już zrealizowanych przez wybranego dewelopera inwestycji. Jako ogólnopolski lider odbiorów technicznych działamy na terenie całej Polski, a nasi pracownicy dojadą do każdego klienta. Inwestycja Nowe Centrum II nie została jeszcze odebrana przez naszych inżynierów. Gdy zrealizujemy pierwszy odbiór, na stronie pojawi się pierwsza opinia inżyniera. Opinia, jaką przedstawimy bardzo często doprecyzowuje wady i usterki, na przykład te dotyczące stolarki okiennej.
Forum opinii o inwestycji Nowe Centrum II
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Nowe Centrum II
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?