Zarezerwuj

Inpro


Inpro - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

4.5/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 31 odbiorów
3.5/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 31 odbiorów
4.5/5 obsługa klienta
na podstawie 31 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera Inpro

TYNKI
średnia 3.7/5 z 31 odbiorów
WYLEWKI
średnia 4/5 z 31 odbiorów
OKNA
średnia 3.3/5 z 31 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 4.8/5 z 31 odbiorów

W niniejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod firmą Inpro.

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Inpro
SPRAWDŹ

Deweloper Inpro

Polska firma, która powstała w Kartuzach i działa na rynku pomorskim. Osiągnięciem Inpro S.A. jest ponad 70 zakończonych inwestycji, 6500 sprzedanych lokali i ponad 500 mieszkań i domów w aktualnej ofercie. Firma zajmuje się także renowacją obiektów użyteczności publicznej, między innymi dokonała: renowacji Ratusza Rady Miasta Gdańska, a także modernizacji Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni czy Audytorium Novum. Od 2011 roku akcje Inpro S.A. są notowane na warszawskiej GPW.

Umowa deweloperska Inpro

Jesteśmy firmą, która bardzo chętnie pomoże w przeanalizowaniu umowy deweloperskiej, rezerwacyjnej lub przenoszącej własność. Chętnie sprawdzimy korzyści wynikające z jej zawarcia i zasugerujemy, na co warto zwrócić uwagę.

Odbiór techniczny mieszkania Inpro

Przed podpisaniem umowy przyrzeczonej z deweloperem Inpro S.A. należy wykonać odbiór techniczny Jesteśmy w stanie go zrealizować na Państwa zlecenie. Inżynier pomoże skontrolować stan techniczny mieszkania i jego zgodność z zapisami umowy przedwstępnej.


Czytaj dalej:

Inpro Deweloper inwestycje
Inpro Deweloper kontakt

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do W dzisiejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod nazwą Inpro.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Inpro

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Osiedle Azymut, Gdynia

Inwestycja Osiedle Azymut zbudowana przez dewelopera Inpro jest położona w miejscowości Gdynia. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Mieszkania w inwestycji Osiedle Azymut są bardzo dobrze przygotowane do odbioru.

CZYTAJ DALEJ

Debiut, Pruszcz Gdański

Inwestycja Debiut zbudowana przez dewelopera Inpro jest położona w miejscowości Pruszcz Gdański. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Debiut jest zgodna z rynkowym standardem. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Harmonia Oliwska, Trójmiasto

Inwestycja Harmonia Oliwska zbudowana przez dewelopera Inpro jest położona w mieście Trójmiasto. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Ostoja, Rumia

Inwestycja Ostoja zbudowana przez dewelopera Inpro jest położona w miejscowości Rumia. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Usterkowość lokali jest wysoka. Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Inpro powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Start, Kokoszki

Inwestycja Start zbudowana przez dewelopera Inpro jest położona w miejscowości Kokoszki. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Usterki znajdowane w lokalach są zazwyczaj istotne. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Optima, Gdańsk

Inwestycja Optima zbudowana przez dewelopera Inpro jest położona w miejscowości Gdańsk. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Inpro powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Brawo, Pruszcz Gdański

Inwestycja Brawo zbudowana przez dewelopera Inpro jest położona w miejscowości Pruszcz Gdański. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Inpro powinien znacznie poprawić obsługę klienta. Liczba usterek jest powyżej średniej rynkowej.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach: