Odbiór robiliśmy w 2025 roku. W momencie w którym dokonywaliśmy przeglądu, mieszkanie było w stanie surowym Przy odbiorze lokalu nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. Zostało wykonane badanie kamerą termowizyjną. Tynk był w nie najlepszym stanie i potrzebował naprawy w kilku miejscach. Deweloper może być dumny z jakości wylewek. W trakcie odbioru technicznego inwestycji inżynier wskazał sporą ilość nieprawidłowości, z którymi bez większego problemu poradzi sobie przeciętnej klasy fachowiec. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki. Inwestor był bardzo zadowolony z obsługi klienta przez dewelopera Malik Development.
Forum opinii o inwestycji Osiedle Stare Sady
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Stare Sady
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?