Kamienica Staromiejska – forum
Inwestycja zlokalizowana została w centrum miasta, tuż przy ratuszu, dzięki czemu lokalizacja stała się bardzo prestiżowa, zaś architektura budynku musiała nawiązać do architektury budynków już istniejących. Deweloperowi udało się zainwestować w przestronne tarasy, dzięki czemu każdy będzie miał dostęp do własnej przestrzeni na powietrzu. W ofercie znalazło się 40 apartamentów o metrażu od 27 do 147 m2. Na parterze znajdować się będą lokale usługowe. Inwestycja posiada monitoring, podziemną halę garażową, a także tarasy na dachu.
Opinie inżynierów o inwestycji Kamienica Staromiejska
Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Kamienica Staromiejska dewelopera Margo Deweloper.
Zebrane informacje, które dotyczą wykonanych odbiorów na terenie całej Polski, zostały umieszczone na stronie Sprawdź Dewelopera, dzięki czemu można poznać standard wykonania wybranej inwestycji. Inżynierowie, którzy pracują w naszej firmie dojadą do każdego klienta, ponieważ działamy na terenie całej Polski. Na razie inżynierowie Pewny Lokal nie odbierali jeszcze mieszkań na inwestycji Kamienica Staromiejska. Gdy zrealizujemy pierwszy odbiór, na stronie pojawi się pierwsza opinia inżyniera. Informacje dodatkowe, jakie można znaleźć na stronie, dotyczą prawidłowych lub źle zrealizowanych tynków i wylewek.
Forum opinii o inwestycji Kamienica Staromiejska
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji