Opinie inżynierów o inwestycji Osiedle Słowiańskie
WiesławInżynier Pewny Lokalmaj 2022
Przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania na Osiedlu Słowiańskim, oceniając stan lokalu od dewelopera Mieszkania Lokum jako bardzo solidny. Podczas wizyty 18 maja 2022 r. sprawdziliśmy jakość wylewek oraz wykonanie zmian lokatorskich, które nie budziły żadnych zastrzeżeń. Stolarka okienna była w pełni poprawna, a na ścianach nie wykryliśmy śladów korozji biologicznej. Odnotowaliśmy jedynie kilka nieistotnych wad tynku, które są łatwe do usunięcia. Całościowo jakość wykonanych prac oceniliśmy wysoko, co potwierdza rzetelność dewelopera.
Forum opinii o inwestycji Osiedle Słowiańskie
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Słowiańskie
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?