Podczas odbioru technicznego w inwestycji Mazuria Eko Park od MK Inwestycji 18 czerwca 2026 r. wykryliśmy kilka usterek o średnim stopniu istotności. Skontrolowaliśmy lokal w stanie deweloperskim wraz z komórką lokatorską oraz miejscem postojowym. Najwięcej uwagi wymagały tynki, na których zidentyfikowaliśmy odspojenia wymagające naprawy. Sprawdziliśmy również stolarkę okienną i stwierdziliśmy w niej wady, jednak ich liczba mieści się w dopuszczalnych normach technicznych. Stan wykonanych wylewek oceniliśmy jedynie na średni poziom. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało żadnych zawilgoceń w strukturze mieszkania. Cały proces przebiegł sprawnie i bez zbędnych komplikacji w relacji z deweloperem. Większość zauważonych nieprawidłowości to usterki łatwe do usunięcia w krótkim czasie. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu tego odbioru ze względu na relatywnie niewielką liczbę stwierdzonych wad.
Forum opinii o inwestycji Mazuria Eko Park
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Mazuria Eko Park
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?