Odbieraliśmy mieszkanie w inwestycji P&P Home w wrześniu 2025 r. Mieszkanie było w stanie deweloperskim. Nie znaleźliśmy zacieków ani zawilgoceń. Obsługa klienta to bardzo silna strona inwestycji Osiedle Chodkiewicza, panie pracujące w biurze były bardzo rzeczowe oraz pomocne. Wady stolarki okiennej są zbyt duże i konieczna jest jej wymiana. Nie wykryto żadnych błędów w wylewkach. Liczba usterek, które dostrzegliśmy, wydaje się być naprawdę duża, ale jest możliwa do naprawy po konsultacji z fachowcem, który podpowie, jak sprawnie wykonać poprawki. Wady w zakresie tynków były średnio znaczące.