Zarezerwuj

RSJ House Deweloper


RSJ House Deweloper - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

2.8/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 8 odbiorów
3.1/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 8 odbiorów
2.8/5 obsługa klienta
na podstawie 8 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera RSJ House Deweloper

TYNKI
średnia 3.5/5 z 8 odbiorów
WYLEWKI
średnia 4/5 z 8 odbiorów
OKNA
średnia 3.5/5 z 8 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 4.5/5 z 8 odbiorów
Baner webinarowy

W niniejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod firmą RSJ House Deweloper.

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera RSJ House Deweloper
SPRAWDŹ

RSJ House Deweloper

Spółka RSJ House działa z powodzeniem na rynku deweloperskim od kilkunastu lat, realizuje głównie przedsięwzięcia na terenie powiatu legionowskiego, gdzie powstało już 12 inwestycji. Spółka posiada doświadczenie w prowadzeniu inwestycji zarówno od strony formalno-prawnej, jak i pod względem technik i materiałów stosowanych w budownictwie. Deweloper współpracuje z solidnymi firmami, stawiając na innowacyjne technologie, które zaowocowały już 3 nagrodami w konkursach branżowych.

Umowa deweloperska RSJ House Deweloper

Nasza firma jest w stanie pomóc w analizie proponowanej umowy deweloperskiej, ponieważ świadczymy usługi prawne związane z konsultacją dotyczącą oferty dewelopera.

Odbiór techniczny mieszkania RSJ House Deweloper

Przed zawarciem umowy przyrzeczonej z deweloperem RSJ House należy wykonać odbiór techniczny, który jesteśmy w stanie zrealizować na zlecenie. Nasz inżynier pomoże skontrolować stan techniczny mieszkania i jego zgodność z zapisami umowy przedwstępnej.

Jak możemy Ci pomóc w świadomym zakupie nieruchomości od dewelopera?

ODBIÓR TECHNICZNY MIESZKANIA

Jesteśmy największą w Polsce firmą inżynieryjną. Wykonaliśmy dla nabywców tysiące odbiorów technicznych mieszkań i domów. W ramach usługi odbioru, m.in. weryfikujemy zgodności mieszkania lub domu z Polskimi Normami, projektem i umową deweloperską. Korzystamy z certyfikowanego sprzętu.

ANALIZA UMOWY DEWELOPERSKIEJ

Pewny Lokal to kancelaria prawna wyspecjalizowana w prawie deweloperskim i prawie nieruchomości. Przeanalizowaliśmy tysiące projektów umów deweloperskich i wiemy jakie kruczki umowne są stosowane przez poszczególnych deweloperów. Uniknij niepotrzebnych ryzyk przy podpisywaniu umowy.

ANALIZA STANDARDU WYKOŃCZENIA

Mieszkanie lub dom „w stanie deweloperskim” może oznaczać kompletnie odmienny stan wykończenia, a różnice w stopniu wykończenia mogą przekładać się na dodatkowe koszty, nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Powiemy Ci, czy "stan deweloperski" nieruchomości oferowany od dewelopera odbiega na niekorzyść o normy rynkowej.

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do W dzisiejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod nazwą RSJ House Deweloper.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera RSJ House Deweloper

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań


Zobacz też opinie o innych deweloperach: