Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Osiedle Graniczne dewelopera Przedsiębiorstwo Inwestycji Komunalnych PIK.
Niniejsza strona grupuje informacje z wykonanych przez inżynierów Pewnego Lokalu odbiorów, dzięki czemu można poznać realizacje wykonane na terenie całej Polski. Pracownicy naszej firmy realizują odbiory na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy liderem rynku odbiorów technicznych. Osiedle Graniczne jest to realizacja dewelopera, w której nie wykonywaliśmy odbiorów technicznych. Po wykonaniu pierwszego odbioru technicznego nowej inwestycji, ocena zostanie opublikowana na naszej stronie. Jednym z parametrów, które można znaleźć w opinii naszych inżynierów to zawilgocenia lub ich brak.
Forum opinii o inwestycji Osiedle Graniczne
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Graniczne
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?