Echo Investment


Echo Investment - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

liczba usterek
na podstawie 56 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 56 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 56 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera Echo Investment

TYNKI
średnia 2.7/3 z 56 odbiorów
WYLEWKI
średnia 2.7/3 z 56 odbiorów
OKNA
średnia 1.6/3 z 56 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 3.0/3 z 56 odbiorów

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Echo Investment
SPRAWDŹ

Umowa deweloperska Echo Investment


Echo Investment to jeden z największych deweloperów działających na polskim rynku nieruchomości. Spółka od 1996 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Deweloper poza budownictwem mieszkaniowym oddawał także centra handlowe np. Galerię Echo w Kielcach czy też hotele m.in. Novotel Szczecin, Ibis Kraków. Ważną gałęzią działalności dewelopera są także budynki biurowe - w swoim portfolio Echo Investment ma takie biurowce jak np. Babka Tower w Warszawie czy też Centrum Biznesu w Łodzi. Prawnicy współpracujący z firmą Pewny lokal specjalizują się w analizach umów deweloperskich i z chęcią pomogą Państwu w przeanalizowaniu projektu umowy przedstawionej przez Echo Investment.

Odbiór techniczny mieszkania Echo Investment


Przedstawiamy przykładowe opinie naszych inżynierów o jakości mieszkań oddawanych przez dewelopera Echo Investment:

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Browary Warszawskie, Warszawa:

“Pokój 1: ubytki/rysy wewnętrzne i zewnętrzne na ramie, rysy na szybie, rysa na klamce, pęknięcie na posadzce. Pokój 2: brak zaślepki zawiasu, do poprawy regulacja otwierania, klamka rysy, rysy/ubytki wewnętrzne i zewnętrzne na ramie, rysy na okapniku zewnętrznym, skazy na szybach, grzejnik- brak pionu. Holl: rysy na ościeżnicy, rysy na okleinie drzwi zewnętrznych. Salon: skazy na szybach, rysy na parapecie zewnętrznym, rysy na okapniku zewnętrznym, zapadnięta uszczelka, okno balkonowe- do poprawy regulacja otwierania, rysy na ramie wewnętrznej i zewnętrznej, rysa na szybie, rysy na okapniku zewnętrznym. Balkon: rysy na obróbce blacharskiej, ubytki na deskach tarasowych.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Osiedle Reset, Warszawa:

“Balkon: brak wykończenia cokołów na tarasie (nie zakryta izolacja termiczna ze styroduru wraz z uszczelnieniem z pianki PE), drobne uszkodzenia wprawy elewacyjnej na murku/dolnej części balustrady. Salon z aneksem: spękanie tynku w glifie górny przy listwie maskującej połączenie okna balkonowego z fixem, spękanie tynku na prawo od grzejnika na połączeniu ściany międzylokatorskiej z bloczków silka z filarem z żelbetu (brak dylatacji pionowej). Pokój 1 (sypialnia): spękanie tynku w analogicznym miejscu jak w salonie (brak dylatacji pionowej), spękanie tynku nad drzwiami (po opukaniu stwierdzono odspojony tynk na ścianie działowej), spękanie tynku w górnej części narożnika przy prawym glifie okiennym, drobne zabrudzenia oraz drobne zarysowania ramy okiennej w 4 miejscach. Przedpokój: ubytki tynku przy ościeżnicy drzwi wejściowych nad wylewką, brak poziomu posadzki na środku przedpokoju przy wejściu do łazienki i salonu (nierówności do 7 mm), do przeszlifowania.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Osiedle Reset, Warszawa:

“Okno balkonowe- 3 rysy na szybie w części centralnej, uszkodzenia na futrynie zewnętrznej okna balkonowego.”

Odbiór techniczny, kwiecień 2020, inwestycja Osiedle Jarzębinowe, Łódź:

“Liczne spękania tynku gipsowego na ścianach salonu i małych pokojach, rysa na szybie w salonie, obróbka blacharska- porysowana balustrada balkonowa, krawędź elewacji do poprawki, przepierzenie z drewna do szpachlowania ubytki przy sęku, mocowanie okna w salonie do poprawy- spękane podłoże pod kołkami, uszczelka przy oknie balkonowym w części dolnej do poprawy.”

Odbiór techniczny, marzec 2020, inwestycja Osiedle Jarzębinowe, Łódź:

“Zarysowane parapety z blachy w salonie i  sypialni, brak kąta prostego w aneksie kuchennym 5,5 mm, oraz w salonie 7 mm, w sypialni 5,5 mm, wysoki próg w drzwiach balkonowych 14 cm, zarysowane drzwi wejściowe, brak kątów prostych na elewacji na balkonie 2,4 mm i 12 mm, brak pionowości ściany w aneksie kuchennym.“

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Osiedle Jarzębinowe, Łódź:

“Pęknięty profil okna w małym pokoju, porysowane parapety zewnętrzne, brak spadku od mieszkania na tarasie przy dużym pokoju, zarysowania tynku w korytarzu i małym pokoju, plamy na tynku przy wyjściu na balkon.”

Odbiór techniczny, marzec 2020, inwestycja Osiedle Jarzębinowe, Łódź:

“Pęknięcia w salonie wokół okien, fragmenty źle zatartego tynku (zbyt ostro),uszczelka przy oknie w salonie do poprawy, zarysowana balustrada balkonowa.”

Odbiór techniczny, luty 2020, inwestycja Osiedle Jarzębinowe, Łódź:

“Delikatne zarysowania parapetu balkonu, odprysk farby na balustradzie balkonu, przebarwienie tynku na balustradzie balkonu, brak zaślepek wywietrzników w oknach i drzwiach balkonu, ubytek posadzki przy drzwiach balkonowych, brak termostatów. Salon- porysowany parapet, rysy powyżej 3 cm na prawym oknie balkonowym, do sprawdzenia rysy pod uszczelką drzwi balkonowych. Sypialnia- brak wywiewnika. Przedpokój- do poprawy tynk na suficie i ścianie w okolicach rur. Łazienka- brak tynku. Brak progu przy drzwiach wejściowych, do poprawki tynk sufitu w salonie przy drzwiach balkonowych, pęknięcie tynku na ścianie działowej kuchni przy rurach wentylacyjnych od strony przedpokoju, pęknięcia tynku na ścianie wnęki kuchennej, brak odejścia wody do zmywarki w kuchni, brak odpływu kanalizacji w kuchni, do uzupełnienia posadzka przy progu drzwi wejściowych, okno w salonie- do uzupełnienia miejsce pod parapetem.”


Czytaj dalej:

Echo Investment Deweloper inwestycje
Echo Investment Deweloper kontakt

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do Zapoznaj się z przykładowymi opiniami z odbiorów technicznych przeprowadzonych przez naszych inżynierów na inwestycjach firmy Echo Investment.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Echo Investment

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Jaśminowe, Poznań

Inwestycja Jaśminowe zbudowana przez dewelopera Echo Investment jest położona w mieście Poznań. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Osiedle Jarzębinowa, Łódź

Inwestycja Osiedle Jarzębinowa zbudowana przez dewelopera Echo Investment jest położona w mieście Łódź. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Zajezdnia Poznań, Poznań

Inwestycja Zajezdnia Poznań zbudowana przez dewelopera Echo Investment jest położona w mieście Poznań. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Biuro Echo Investment pracuje doskonale. Bardzo rzadko znajdujemy poważne usterki.

CZYTAJ DALEJ

Browary Warszawskie, Warszawa

Inwestycja Browary Warszawskie zbudowana przez dewelopera Echo Investment jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Osiedle Reset, Warszawa

Inwestycja Osiedle Reset zbudowana przez dewelopera Echo Investment jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard.

CZYTAJ DALEJ

Ogrody Graua, Wrocław

Inwestycja Ogrody Graua zbudowana przez dewelopera Echo Investment jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Osiedle Perspektywa, Poznań

Inwestycja Osiedle Perspektywa zbudowana przez dewelopera Echo Investment jest położona w mieście Poznań. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Grota 111, Wrocław

Inwestycja Grota 111 zbudowana przez dewelopera Echo Investment jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Moje Miejsce, Warszawa

Inwestycja Moje Miejsce zbudowana przez dewelopera Echo Investment jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Usterkowość lokali jest w normie.

CZYTAJ DALEJ

Widoki Mokotów, Warszawa

Inwestycja Widoki Mokotów zbudowana przez dewelopera Echo Investment jest położona w mieście Warszawa. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Reset, Warszawa

Inwestycja Osiedle Reset zbudowana przez dewelopera Echo Investment jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Stacja 3.0, Wrocław

Inwestycja Stacja 3.0 zbudowana przez dewelopera Echo Investment jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

projekt beethoven, Warszawa

Inwestycja projekt beethoven zbudowana przez dewelopera Echo Investment jest położona w mieście Warszawa. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Liczba znalezionych usterek zazwyczaj nie odbiega od normy.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Jarzębinowe, Łódź

Inwestycja Osiedle Jarzębinowe zbudowana przez dewelopera Echo Investment jest położona w mieście Łódź. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.


Zobacz też opinie o innych deweloperach: