Zarezerwuj

Radius Projekt


Radius Projekt - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

3.9/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 32 odbiorów
3.5/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 32 odbiorów
3.9/5 obsługa klienta
na podstawie 32 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera Radius Projekt

TYNKI
średnia 4.5/5 z 32 odbiorów
WYLEWKI
średnia 4.5/5 z 32 odbiorów
OKNA
średnia 3.3/5 z 32 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 32 odbiorów

W niniejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod firmą Radius Projekt.

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Radius Projekt
SPRAWDŹ

Deweloper Radius Projekt

Grupa Kapitałowa, która istnieje już ponad 20 lat na rynku nieruchomości mieszkaniowych, ale i komercyjnych. Spółka jest obecna tylko na rynku warszawskim. Kapitał Grupy Radius Projekt jest w całości polski.

W 2010 roku firma wydzieliła strukturę organizacyjną zajmującą się realizacją inwestycji mieszkaniowych i dla niej zarezerwowała nazwę Radius Projekt. W 2012 roku Radius Projekt rozszerzył swoją działalność o Generalne Wykonawstwo inwestycji mieszkaniowych. Radius Projekt działa w segmencie popularnym i segmencie o podwyższonej jakości. Oddał do użytkowania już ponad 1500 mieszkań, a w budowie jest kolejnych 1400.

Umowa deweloperska Radius Projekt

Nasza firma jest w stanie pomóc przeanalizować proponowaną przez Radius Projekt umowę deweloperską, ponieważ świadczymy usługi prawne związane z konsultacją dotyczącą oferty dewelopera.

Odbiór techniczny mieszkania Radius Projekt

Inżynierowie, którzy pracują dla nas są fachowcami w dziedzinie odbiorów. Na zlecenie wykonają odbiór techniczny mieszkania. Ich praca polega na wskazaniu wszystkich wad i usterek mieszkania.


Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do W dzisiejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod nazwą Radius Projekt.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Radius Projekt

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Nowy Raków, Warszawa

Inwestycja Nowy Raków zbudowana przez dewelopera Radius Projekt jest położona w mieście Warszawa. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Obsługa klienta jest poprawna.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Raków, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Raków zbudowana przez dewelopera Radius Projekt jest położona w mieście Warszawa. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Mieszkania w inwestycji Apartamenty Raków są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Park Leśny Rembertów, Warszawa

Inwestycja Park Leśny Rembertów zbudowana przez dewelopera Radius Projekt jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Deweloper mógłby poprawić jakość obsługi klienta. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Apartamenty Bakalarska, Warszawa

Inwestycja Apartamenty Bakalarska zbudowana przez dewelopera Radius Projekt jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Czasem na inwestycji Apartamenty Bakalarska znajdujemy usterki trudne w naprawie. Usterkowość lokali jest wysoka. Deweloper niechętnie naprawia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Centroom, Warszawa

Inwestycja Osiedle Centroom zbudowana przez dewelopera Radius Projekt jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Naprawa znalezionych usterek jest czasochłonna. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Radius Projekt powinien znacznie poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach: