Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Osiedle Gołębiów dewelopera Radomska SM.
Sprawdź Dewelopera jest to strona internetowa, która zbiera wiedzę na tematy związane z określonym deweloperem lub jego zrealizowaną inwestycją. Inżynierowie dojadą do każdego klienta, ponieważ Pewny Lokal to firma, która realizuje tysiące odbiorów rocznie. Osiedle Gołębiów jest to realizacja dewelopera, w której nie wykonywaliśmy odbiorów technicznych. Po wykonaniu pierwszego odbioru technicznego nowej inwestycji, ocena zostanie opublikowana na naszej stronie. Opinia zwrotna związana jest bardzo często z informacją dotyczącą stanu tynków i wylewek, które bywają źle wykonane.
Forum opinii o inwestycji Osiedle Gołębiów
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Gołębiów
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?