Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Brzezińska 306 dewelopera Solidny Deweloper.
Niniejsza strona jest platformą internetową, która pokazuje tzw. feedbacki fachowców pomagających nabywcom w odbiorach technicznych nieruchomości od dewelopera. Jako ogólnopolski lider odbiorów technicznych działamy na terenie całej Polski, a nasi pracownicy dojadą do każdego klienta. Brzezińska 306 jest to realizacja dewelopera, w której nie wykonywaliśmy odbiorów technicznych. Po wykonaniu pierwszego odbioru technicznego nowej inwestycji, ocena zostanie opublikowana na naszej stronie. Informacje dodatkowe, jakie można znaleźć na stronie, dotyczą prawidłowych lub źle zrealizowanych tynków i wylewek.
Forum opinii o inwestycji Brzezińska 306
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Mieszkaniecmaj 2024
Proces zakupu domu przebiegł bez większych zakłóceń, poza opóźnieniem przeniesienia własności przez dewelopera, mimo wcześniejszych zapewnień. Sam dom jest dobrze wykonany i zaprojektowany, a przy odbiorze nie było wielu uwag, choć deweloper nie usunął zawilgoceń na tynkach. W naszym domu nie pojawiły się poważne usterki, choć w innych domach bywało różnie. Proces reklamowania usterek przebiegał poprawnie, choć trwał dłużej niż przewidywała umowa. Największym problemem była komunikacja. Podczas budowy odpowiedzi były sprawne i konkretne, ale po sprzedaży domu komunikacja znacznie się pogorszyła. Deweloper wielokrotnie przekładał terminy, co budziło negatywne emocje i osłabiało zaufanie. Szczególnie uciążliwe było opóźnienie układania kostki brukowej, gdzie termin przesunął się z 3 tygodni do około 3 miesięcy, co sprawiło, że teren był nieprzejezdny i niebezpieczny. Obecnie komunikacja prawie nie istnieje, pytania pozostają bez odpowiedzi, a zapewnienia dotyczące terminów nie są realizowane, np. w kwestii bramy wjazdowej. Inwestycja nadal nie została zakończona, choć mamy kwiecień. Mam mieszane uczucia co do współpracy z tym deweloperem. Mimo solidnej budowy domu, komunikacja była bardzo słaba.
Mieszkaniecmaj 2024
Proces zakupu domu przebiegł bez większych zakłóceń, poza opóźnieniem przeniesienia własności przez dewelopera, mimo wcześniejszych zapewnień. Sam dom jest dobrze wykonany i zaprojektowany, a przy odbiorze nie było wielu uwag, choć deweloper nie usunął zawilgoceń na tynkach. W naszym domu nie pojawiły się poważne usterki, choć w innych domach bywało różnie. Proces reklamowania usterek przebiegał poprawnie, choć trwał dłużej niż przewidywała umowa. Największym problemem była komunikacja. Podczas budowy odpowiedzi były sprawne i konkretne, ale po sprzedaży domu komunikacja znacznie się pogorszyła. Deweloper wielokrotnie przekładał terminy, co budziło negatywne emocje i osłabiało zaufanie. Szczególnie uciążliwe było opóźnienie układania kostki brukowej, gdzie termin przesunął się z 3 tygodni do około 3 miesięcy, co sprawiło, że teren był nieprzejezdny i niebezpieczny. Obecnie komunikacja prawie nie istnieje, pytania pozostają bez odpowiedzi, a zapewnienia dotyczące terminów nie są realizowane, np. w kwestii bramy wjazdowej. Inwestycja nadal nie została zakończona, choć mamy kwiecień. Mam mieszane uczucia co do współpracy z tym deweloperem. Mimo solidnej budowy domu, komunikacja była bardzo słaba.
Mieszkaniecmaj 2024
Proces zakupu domu przebiegł bez większych zakłóceń, poza opóźnieniem przeniesienia własności przez dewelopera, mimo wcześniejszych zapewnień. Sam dom jest dobrze wykonany i zaprojektowany, a przy odbiorze nie było wielu uwag, choć deweloper nie usunął zawilgoceń na tynkach. W naszym domu nie pojawiły się poważne usterki, choć w innych domach bywało różnie. Proces reklamowania usterek przebiegał poprawnie, choć trwał dłużej niż przewidywała umowa. Największym problemem była komunikacja. Podczas budowy odpowiedzi były sprawne i konkretne, ale po sprzedaży domu komunikacja znacznie się pogorszyła. Deweloper wielokrotnie przekładał terminy, co budziło negatywne emocje i osłabiało zaufanie. Szczególnie uciążliwe było opóźnienie układania kostki brukowej, gdzie termin przesunął się z 3 tygodni do około 3 miesięcy, co sprawiło, że teren był nieprzejezdny i niebezpieczny. Obecnie komunikacja prawie nie istnieje, pytania pozostają bez odpowiedzi, a zapewnienia dotyczące terminów nie są realizowane, np. w kwestii bramy wjazdowej. Inwestycja nadal nie została zakończona, choć mamy kwiecień. Mam mieszane uczucia co do współpracy z tym deweloperem. Mimo solidnej budowy domu, komunikacja była bardzo słaba.
Dodaj nową opinię o inwestycji Brzezińska 306
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?