Opinie inżynierów o inwestycji Osiedle Żeromskiego
DawidInżynier Pewny Lokalluty 2026
W lutym 2026 roku przeprowadziliśmy szczegółowy odbiór techniczny zakupionego przez Państwa lokalu mieszkalnego. Nasz inżynier dokładnie sprawdził stan techniczny nieruchomości, która została nabyta w popularnym standardzie deweloperskim. Z przyjemnością informujemy, że podczas inspekcji nie stwierdziliśmy obecności żadnych zacieków ani zawilgoceń, co świadczy o prawidłowym wykonaniu izolacji budynku. Analizując ogólną liczbę usterek, można powiedzieć, że w tym przypadku odnotowaliśmy jedną istotną kwestię wymagającą uwagi, która została szczegółowo opisana w protokole. Dodatkowo, ocena jakości wykrytych wad wskazuje na potrzebę interwencji fachowca oraz niewielkiego nakładu finansowego na ich usunięcie. Z radością możemy potwierdzić, że stan tynków w mieszkaniu jest nienaganny i nie wykryliśmy żadnych nieprawidłowości w tym zakresie. Niestety, ocena stanu stolarki okiennej nie wypada już tak korzystnie i stanowi element, który negatywnie wpływa na ogólną ocenę jakości wykonania inwestycji. Z drugiej strony, jakość wykonania wylewek podłogowych zasługuje na pochwałę – zostały one wykonane w sposób niezwykle staranny i precyzyjny, co jest bardzo dobrym prognostykiem dla dalszych prac wykończeniowych.
Forum opinii o inwestycji Osiedle Żeromskiego
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Żeromskiego
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?