Staszica House - forum
Staszica House to inwestycja zlokalizowana w prestiżowej części Radomia visa a vis Urzędu Miejskiego. Jest to czterokondygnacyjny budynek mieszkalny, w którym znajduje się 51 apartamentów, a także 9 lokali użytkowych. Wśród nich są m.in. mieszkania z ogródkami i mieszkania dwupoziomowe (z antresolą). Do lokali przynależą tarasy lub balkony, a do każdego mieszkania przewidziano komórkę lokatorską. Mieszkańcy mogą także skorzystać z miejsc postojowych w garażu podziemnym. Oferowane lokale mogą być 2-,3- lub 4-pokojowe (od 43 do 143 m2).
Opinie inżynierów o inwestycji Staszica House
Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Staszica House dewelopera ZGG Invest.
Niniejsza strona grupuje informacje z wykonanych przez inżynierów Pewnego Lokalu odbiorów, dzięki czemu można poznać realizacje wykonane na terenie całej Polski. Inżynierowie, którzy pracują w naszej firmie dojadą do każdego klienta, ponieważ działamy na terenie całej Polski. Inżynierowie Pewnego Lokalu jeszcze nie zrealizowali odbioru technicznego inwestycji Staszica House. Po pierwszym odbiorze, inżynier Pewnego Lokalu opublikuje swoją opinię z odbioru na tej stronie. Jednym z parametrów, które można znaleźć w opinii naszych inżynierów to zawilgocenia lub ich brak.
Forum opinii o inwestycji Staszica House
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji