Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Bielika dewelopera AVILL.
Niniejsza strona grupuje informacje z wykonanych przez inżynierów Pewnego Lokalu odbiorów, dzięki czemu można poznać realizacje wykonane na terenie całej Polski. Inżynierowie dojadą do każdego klienta, ponieważ Pewny Lokal to firma, która realizuje tysiące odbiorów rocznie. Inżynierowie Pewnego Lokalu jeszcze nie zrealizowali odbioru technicznego inwestycji Bielika. Realizacja pierwszego odbioru sprawi, że strona uzupełniona zostanie o ocenę odbioru technicznego. Jednym z parametrów, które można znaleźć w opinii naszych inżynierów to zawilgocenia lub ich brak.
Forum opinii o inwestycji Bielika
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
AKstyczeń 2023
Bardzo nie polecam. Beznadziejny kontakt z deweloperem, a raczej brak kontaktu. Po sprzedaży kontakt zostaje całkowicie urwany. Brak odpowiedzi na maile, telefony, a listów poleconych również nie odbierają. Wiele niedokończonych tematów, problemy z usunięciem wad i usterek, których jest niemało. Razem z innymi właścicielami przygotowujemy się do podjęcia kroków prawnych.
KLIENTlipiec 2022
uwazajcie na dzialania tego dewelopera,
Dodaj nową opinię o inwestycji Bielika
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?