Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Osiedle pod Dębami dewelopera AVILL.
Niniejsza strona jest platformą internetową, która pokazuje tzw. feedbacki fachowców pomagających nabywcom w odbiorach technicznych nieruchomości od dewelopera. Inżynierowie, którzy pracują w naszej firmie dojadą do każdego klienta, ponieważ działamy na terenie całej Polski. Osiedle pod Dębami jest to realizacja dewelopera, w której nie wykonywaliśmy odbiorów technicznych. Po wykonaniu pierwszego odbioru technicznego nowej inwestycji, ocena zostanie opublikowana na naszej stronie. Nasi inżynierowie bardzo często przekazują też informacje, jakie dotyczą stanu stolarki okiennej i drzwiowej.
Forum opinii o inwestycji Osiedle pod Dębami
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle pod Dębami
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?