Opinie inżynierów o inwestycji Domy w Stronę Słońca
KarolInżynier Pewny Lokalgrudzień 2021
3 grudnia 2021 roku przeprowadziliśmy odbiór techniczny mieszkania w inwestycji Domy w Stronę Słońca realizowanej przez DK Prime Deweloper. Podczas weryfikacji lokalu wykryliśmy liczne odspojenia tynków od podłoża oraz nieprawidłowości w wykonaniu wylewek podłogowych. Naszą uwagę zwrócił również stan techniczny stolarki okiennej oraz podwyższony poziom wilgoci w miejscach wcześniejszej awarii. Współpraca z obsługą klienta dewelopera w trakcie tego procesu przebiegała w sposób utrudniony. Wykryte wady wymagają zaangażowania specjalistów w celu przywrócenia mieszkania do odpowiedniego stanu technicznego.
Forum opinii o inwestycji Domy w Stronę Słońca
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Daniellistopad 2025
Stanowczo odradzam tego dewelopera. Zgodnie z unową powinien zrealizować budowę w ciągu 6 miesiecy a tymczasem minęło 17 miesięcy i budowa nadal trwa i nic się na niej nie dzieje, a deweloper nie realizuje prac zasłaniając sie problemami finasowymi na innych inwestycjach np "Nasza Symfonia - Jagodno". Na próby ponagleń odpowiada że działa zgodnie z prawem i straszy swoją upadłością. Obraz obłudy i niekompetencji !
Dodaj nową opinię o inwestycji Domy w Stronę Słońca
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?