Dozbud Development


Dozbud development - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

W niniejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod firmą Dozbud development.

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Dozbud Development
SPRAWDŹ

Deweloper Dozbud Development

Dynamiczny rozwój firmy w Ząbkach może potwierdzić ponad 1000 mieszkań w Warszawie i okolicach oddanych do użytku właśnie przez Dozbud. To inwestor i generalny wykonawca inwestycji. W 2017 roku otrzymał tytuł Ząbkowskiej Firmy Roku. Z innych wyróżnień nie można pominąć I miejsca w kategorii Usługi Deweloperskie w konkursie MAZOWIECKA FIRMA ROKU oraz certyfikatu – EUROPEJSKI CERTYFIKAT GWARANCJI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI I EUROPEJSKI CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA nadanych przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji.

Umowa deweloperska Dozbud Development

Jako firma łącząca usługi techniczne oraz prawne, z chęcią pomożemy przeanalizować umowę deweloperską, aby upewnić się, że właściwie zabezpiecza ona naszego klienta.

Odbiór techniczny mieszkania Dozbud Development

Odbiór techniczny to jeden z najważniejszych momentów przed podpisaniem umowy z deweloperem. Nasi inżynierowie chętnie wykonają odbiór mieszkania dla klienta, który się na tym nie zna. Nasza firma stara się pomóc inwestorowi na każdym etapie, by kupno mieszkania od firmy Dozbud Development było przyjemną formalnością.


Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do W dzisiejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod nazwą Dozbud development.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Dozbud Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań


Zobacz też opinie o innych deweloperach: