GEMINI G-7 - forum
Inwestycja GEMINI G-7 to projekt realizowany przez firmę HSD Inwestycje przy ul. Górnej 7 w Kielcach. Budowa rozpoczęła się w październiku 2024 roku i planowana jest na 38 miesięcy. Projekt obejmuje dwa dziesięciopiętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 161 mieszkań o powierzchniach od 28 do 100 m². Każde mieszkanie będzie posiadać przestronny taras lub balkon.
Opinie inżynierów o inwestycji GEMINI G-7
Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji GEMINI G-7 dewelopera HSD Inwestycje.
Sprawdź Dewelopera jest to strona internetowa, która zbiera wiedzę na tematy związane z określonym deweloperem lub jego zrealizowaną inwestycją. Inżynierowie, którzy pracują w naszej firmie dojadą do każdego klienta, ponieważ działamy na terenie całej Polski. GEMINI G-7 jest to realizacja dewelopera, w której nie wykonywaliśmy odbiorów technicznych. Gdy inżynier Pewnego Lokalu wykona odbiór techniczny, na stronie pojawi się pierwsza opinia dotycząca inwestycji. Opinia zwrotna związana jest bardzo często z informacją dotyczącą stanu tynków i wylewek, które bywają źle wykonane.
Forum opinii o inwestycji GEMINI G-7
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji