Zarezerwuj

Marrow


Marrow - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

3.8/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 2 odbiorów
2.5/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 2 odbiorów
3.8/5 obsługa klienta
na podstawie 2 odbiorów

W niniejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod firmą Marrow.

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Marrow
SPRAWDŹ

Deweloper Marrow

Deweloper Marrow od ponad 10 lat tworzy w Toruniu nowe mieszkania deweloperskie. Ich znakiem rozpoznawczym jest unikalna architektura nawiązująca do zabytkowego klimatu miasta oraz atrakcyjne lokalizacje. Mieszkania Marrow to nieruchomości projektowane z dbałością o detale, z użyciem wysokiej jakości materiałów budowlanych i dekoracyjnych, z optymalnie zaprojektowaną przestrzenią życiową, częściami wspólnymi, terenami zielonymi i małą architekturą. 

Umowa deweloperska Marrow

Nasza firma pomoże w przeanalizowaniu umowy deweloperskiej, rezerwacyjnej czy przenoszącej własność. Doradcy pracujący z nami doskonale wiedzą, co jest istotne podczas analizy takiej umowy. Przekazują naszym Klientom cenne sugestie i uwagi.

Odbiór techniczny mieszkania Marrow

Przy lokalu w stanie deweloperskim niezbędny jest odbiór techniczny. Możemy go zrealizować na zlecenie w każdym miejscu w Polsce. To niezbędna procedura przed podpisaniem umowy przyrzeczonej z deweloperem  Marrow.


Jak możemy Ci pomóc w świadomym zakupie nieruchomości od dewelopera?

ODBIÓR TECHNICZNY MIESZKANIA

Jesteśmy największą w Polsce firmą inżynieryjną. Wykonaliśmy dla nabywców tysiące odbiorów technicznych mieszkań i domów. W ramach usługi odbioru, m.in. weryfikujemy zgodności mieszkania lub domu z Polskimi Normami, projektem i umową deweloperską. Korzystamy z certyfikowanego sprzętu.

ANALIZA UMOWY DEWELOPERSKIEJ

Pewny Lokal to kancelaria prawna wyspecjalizowana w prawie deweloperskim i prawie nieruchomości. Przeanalizowaliśmy tysiące projektów umów deweloperskich i wiemy jakie kruczki umowne są stosowane przez poszczególnych deweloperów. Uniknij niepotrzebnych ryzyk przy podpisywaniu umowy.

ANALIZA STANDARDU WYKOŃCZENIA

Mieszkanie lub dom „w stanie deweloperskim” może oznaczać kompletnie odmienny stan wykończenia, a różnice w stopniu wykończenia mogą przekładać się na dodatkowe koszty, nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Powiemy Ci, czy "stan deweloperski" nieruchomości oferowany od dewelopera odbiega na niekorzyść o normy rynkowej.

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do W dzisiejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod nazwą Marrow.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Marrow

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań


Zobacz też opinie o innych deweloperach: