Polne Kwiaty - forum
Inwestycja Polne Kwiaty to kompleks willi miejskich, który realizuje firma m Development na granicy miejscowości Porosły z Białymstokiem. Projekt cechuje wysoka jakość, funkcjonalność oraz ponadczasowa architektura. Mieszkania w zależności od piętra wyposażone są w przestronne ogródki, loggie bądź balkon. Kameralny klimat osiedla pozwala na ucieczkę od miejskiego zgiełku i odpoczynek w otoczeniu zieleni. Jednocześnie bliska odległość dużego miasta umożliwia korzystanie z bogatego zaplecza handlowo-usługowego.
Opinie inżynierów o inwestycji Projekt Polne Kwiaty
Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Projekt Polne Kwiaty dewelopera m Development.
Zebrane informacje, które dotyczą wykonanych odbiorów na terenie całej Polski, zostały umieszczone na stronie Sprawdź Dewelopera, dzięki czemu można poznać standard wykonania wybranej inwestycji. Pracownicy naszej firmy realizują odbiory na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy liderem rynku odbiorów technicznych. Inwestycja Projekt Polne Kwiaty nie została jeszcze odebrana przez naszych inżynierów. Już pierwsza ocena z odbioru technicznego zostanie opublikowana na stronie i wskaże liczb usterek, ich powagę oraz ilość. Inżynier, który przekazuje informację zwrotną z odbioru najczęściej doprecyzowuje wady związane ze stanem stolarki okiennej i dostrzeżone zawilgocenia.
Forum opinii o inwestycji Projekt Polne Kwiaty
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Developer jest oszukuje ludzie. Grzyb , pęknięte sciany, dziury w kominach, brak delatacji itd oszukał nas chyba kazdym możliwym etapie budowy. Nawet jak już wiedzieliśmy, że kłamie on dalej to kontynowal. Liczy się tylko kasa na bank nie klient. Kilka lat czekamy na naprawy. Jestesmy zbywani terminami, firmy zew robia wyceny , informują że pracę będę trwać dwa dni. Developer robi to w pare minut pianka. :) odradzam ! Nie wiem kto robil odbiór tych mieszkan , nie ma drabinek na dachach, delatacji, problemy lub nawet Brak kominów! Komedia
Developer jest oszukuje ludzie. Grzyb , pęknięte sciany, dziury w kominach, brak delatacji itd oszukał nas chyba kazdym możliwym etapie budowy. Nawet jak już wiedzieliśmy, że kłamie on dalej to kontynowal. Liczy się tylko kasa na bank nie klient. Kilka lat czekamy na naprawy. Jestesmy zbywani terminami, firmy zew robia wyceny , informują że pracę będę trwać dwa dni. Developer robi to w pare minut pianka. :) odradzam ! Nie wiem kto robil odbiór tych mieszkan , nie ma drabinek na dachach, delatacji, problemy lub nawet Brak kominów! Komedia