Zarezerwuj

ORION


ORION - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

4.1/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 15 odbiorów
3.6/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 15 odbiorów
4.1/5 obsługa klienta
na podstawie 15 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera ORION

TYNKI
średnia 3.7/5 z 15 odbiorów
WYLEWKI
średnia 4/5 z 15 odbiorów
OKNA
średnia 3.7/5 z 15 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 4.7/5 z 15 odbiorów

W niniejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod firmą ORION.

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera ORION
SPRAWDŹ

ORION

Firma ORION powstała w czerwcu 1993 roku, jako firma zajmująca się m.in. produkcją stolarki aluminiowej. Od 1998 roku jako pierwsza na Lubelszczyźnie rozpoczęła budowę mieszkań w systemie deweloperskim. Firma koncentruje swoje działania na rynku Lubelskim. ORION od ponad 20 lat tworzy miejsca do życia i pracy – miejsca o wysokim standardzie. Firma oddała do użytku ponad 3 tys. mieszkań o łącznej powierzchni ok. 200 tys. m2, budynki biurowe o powierzchni 28 tys. m2 oraz ponad 10 tys. m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej. Od 2011 jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Umowa deweloperska ORION

Firma, którą tworzymy pomoże naszemu klientowi w zrozumieniu umowy deweloperskiej. Specjaliści, którzy pracują z nami wiedzą, co jest istotne podczas analizowania umowy, zwracają uwagę na kluczowe zapisy dając wskazówki dotyczące ewentualnych zmian.

Odbiór techniczny mieszkania ORION

Po wykonaniu stanu deweloperskiego niezbędny jest odbiór techniczny, który możemy wykonać na zlecenie przed podpisaniem umowy przyrzeczonej z deweloperem ORION.


Jak możemy Ci pomóc w świadomym zakupie nieruchomości od dewelopera?

ODBIÓR TECHNICZNY MIESZKANIA

Jesteśmy największą w Polsce firmą inżynieryjną. Wykonaliśmy dla nabywców tysiące odbiorów technicznych mieszkań i domów. W ramach usługi odbioru, m.in. weryfikujemy zgodności mieszkania lub domu z Polskimi Normami, projektem i umową deweloperską. Korzystamy z certyfikowanego sprzętu.

ANALIZA UMOWY DEWELOPERSKIEJ

Pewny Lokal to kancelaria prawna wyspecjalizowana w prawie deweloperskim i prawie nieruchomości. Przeanalizowaliśmy tysiące projektów umów deweloperskich i wiemy jakie kruczki umowne są stosowane przez poszczególnych deweloperów. Uniknij niepotrzebnych ryzyk przy podpisywaniu umowy.

ANALIZA STANDARDU WYKOŃCZENIA

Mieszkanie lub dom „w stanie deweloperskim” może oznaczać kompletnie odmienny stan wykończenia, a różnice w stopniu wykończenia mogą przekładać się na dodatkowe koszty, nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Powiemy Ci, czy "stan deweloperski" nieruchomości oferowany od dewelopera odbiega na niekorzyść o normy rynkowej.

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do W dzisiejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod nazwą ORION.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera ORION

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań


Zobacz też opinie o innych deweloperach: