Osiedle Cubic - forum
Inwestycja Osiedle Cubic zbudowana przez dewelopera Semeko położona jest w mieście Trójmiasto. Powstaje na granicy Rumii i Redy, w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji. To siedem czterokondygnacyjnych budynków. W każdym powstanie 17 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych, które będą posiadać powierzchnie 36–77 mkw. Zrównoważona zabudowa nawiązuje do osiedli willowych. Zaprojektowane w kolorystyce bieli i szarości osiedle tworzy nastrojowy obraz idealnie zharmonizowany z otaczającą przyrodą.
Opinie inżynierów o inwestycji Osiedle Cubic
Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Osiedle Cubic dewelopera Semeko.
Niniejsza strona grupuje informacje z wykonanych przez inżynierów Pewnego Lokalu odbiorów, dzięki czemu można poznać realizacje wykonane na terenie całej Polski. Inżynierowie dojadą do każdego klienta, ponieważ Pewny Lokal to firma, która realizuje tysiące odbiorów rocznie. Inżynierowie pracujący w naszej firmie nie realizowali jeszcze odbioru inwestycji Osiedle Cubic. Po pierwszym odbiorze, inżynier Pewnego Lokalu opublikuje swoją opinię z odbioru na tej stronie. Opinia, jaką przedstawimy bardzo często doprecyzowuje wady i usterki, na przykład te dotyczące stolarki okiennej.
Forum opinii o inwestycji Osiedle Cubic
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji