Siennicka 29


Opinie o Siennicka 29 od Syrena Invest Deweloper, Warszawa


zdjęcie do W dzisiejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod nazwą Syrena Invest Deweloper.

Syrena Invest Deweloper
gwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pusta
0.0/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 0 odbiorów
gwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pusta
0.0/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 0 odbiorów
gwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pustagwiazdka pusta
0.0/5 obsługa klienta
na podstawie 0 odbiorów

Siennicka 29 - forum

Inwestycja Siennicka 29 to nowy projekt mieszkaniowy na warszawskim Grochowie, który wpisuje się w kameralny charakter Pragi-Południe. Lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, z licznymi zabytkowymi obiektami, nawiązuje do tradycji przemysłowych i handlowych tego obszaru.

Opinie inżynierów o inwestycji Siennicka 29

Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Siennicka 29 dewelopera Syrena Invest Deweloper.

Na stronie Sprawdź Dewelopera można znaleźć kompendium wiedzy z odbiorów technicznych, jakie wykonane zostały przez inżynierów pracujących dla Pewnego Lokalu. Pracujący dla nas fachowcy są w stanie wykonać tysiące odbiorów rocznie, dzięki czemu nasza marka jest liderem na rynku odbiorów technicznych. Siennicka 29 jest to realizacja dewelopera, w której nie wykonywaliśmy odbiorów technicznych. Gdy nasza firma wykona pierwszy odbiór techniczny nowej inwestycji, zostanie on opublikowany na stronie. W ramach oceny z odbioru znajdą Państwo np. informacje o jakości stolarki okiennej czy zawilgoceniach na inwestycji.

Forum opinii o inwestycji Siennicka 29

Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!

Dodaj nową opinię o inwestycji Siennicka 29

ikona plusa
Odbiór deweloperski

Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?

Zamów odbiór Dowiedz się więcej
Analiza prawna

Kupujesz nieruchomość u dewelopera? Zleć analizę umowy deweloperskiej.

Zamów analizę prawną Dowiedz się więcej
Operat szacunkowy

Potrzebujesz operatu szacunkowego od rzeczoznawcy majątkowego?

Zamów operat Dowiedz się więcej

Obejrzyj filmy o naszych usługach

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Syrena Invest Deweloper

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań


Zobacz też opinie o innych deweloperach: