Montano - forum
Inwestycja w Polanicy-Zdroju to pierwszy projekt DewelopART realizowany poza Wrocławiem, w popularnym kurorcie uzdrowiskowym. Łączy funkcje mieszkaniowe i inwestycyjne. W ofercie znajdują się mieszkania 2- i 3-pokojowe dla osób planujących zamieszkanie lub odpoczynek w górskim klimacie oraz 1- i 2-pokojowe apartamenty inwestycyjne, odpowiednie na wynajem krótko- i długoterminowy. Projekt nawiązuje do lokalnej architektury.
Opinie inżynierów o inwestycji Montano
Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Montano dewelopera DewelopART.
Odbiory techniczne mieszkań i ich ocena to wartościowa wiedza, która została zebrana na stronie internetowej Sprawdź Dewelopera, by przekazać informacje dotyczące standardów realizacji inwestycji. Jako ogólnopolski lider odbiorów technicznych działamy na terenie całej Polski, a nasi pracownicy dojadą do każdego klienta. Montano to inwestycja, w której nasi inżynierowie nie wykonywali odbioru. Już pierwsza ocena z odbioru technicznego zostanie opublikowana na stronie i wskaże liczb usterek, ich powagę oraz ilość. Opinia, jaką przedstawimy bardzo często doprecyzowuje wady i usterki, na przykład te dotyczące stolarki okiennej.
Forum opinii o inwestycji Montano
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji