IMS Budownictwo


IMS Budownictwo - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

liczba usterek
na podstawie 28 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 28 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 28 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera IMS Budownictwo

TYNKI
średnia 2.0/3 z 28 odbiorów
WYLEWKI
średnia 3.0/3 z 28 odbiorów
OKNA
średnia 2.7/3 z 28 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 3.0/3 z 28 odbiorów

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera IMS Budownictwo
SPRAWDŹ

Umowa deweloperska IMS Budownictwo


IMS Budownictwo to firma działająca na rynku nieruchomości od 13 lat. Firma oddała ponad 1200 mieszkań. IMS Budownictwo skupia się głównie na obecności w Krakowie oraz Wrocławiu i działa głównie w segmencie budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego. Przykładowe inwestycje IMS Budownictwo to m.in. Krakowskie Tarasy we Wrocławiu, Osiedle Trzy Kolory czy też Pasaż Podgórski w Krakowie. Najnowszą inwestycją IMS Budownictwo jest Nowa Manufaktura we Wrocławiu. Firma Pewny lokal posiada w ofercie usługę analizy umów deweloperskich, której dokonują prawnicy specjalizujący się w ich przygotowywaniu.  Z chęcią pomogą Państwu przeanalizować umowę proponowaną przez IMS Budownictwo.

Odbiór techniczny mieszkania IMS Budownictwo 


Przedstawiamy przykładowe opinie naszych inżynierów o jakości mieszkań oddawanych przez dewelopera IMS Budownictwo. 

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Nowa Słoneczna, Katowice:

“Tynki: Łazienka - pęknięcie skośne nadproża. Pęknięcie tynku na ścianie sypialni z łazienką. Brak kąta - pokój prawa strona od okna środkiem. Brak pionu: lewa ściana od wejścia w sypialni i lewa ściana w salonie. Pęknięcie tynku w ościeżu drzwi balkonowych sypialni. Rdzewiejący narożnik lewy w oknie aneksy kuchennego.Brak lica ściany aneksu kuchennego ok. 23 mm. Okna - lewe okno francuskie w salonie rysa na szybie.Parapet w pokoju porysowany. Na balkonie w sypialni wykonać dylatację i wypełnić. Brak nadproży drzwiowych. Zabudowano pustaki modułowe.”

Odbiór techniczny, luty 2020, inwestycja Nowa Słoneczna, Katowice:

“Rysy na ramach okien i drzwi balkonowych (2 w salonie, pokój środkowy), naderwane uszczelnienie pakietu szybowego wewnątrz, trudność z otwieraniem drzwi balkonowych (2 w salonie), brak zaślepek prowadnic rolet, brak zaślepki śruby okna wewnątrz, odspojony tynk przy drzwiach porte-fenetre, odchylenie od kąta narożnika w łazience, ruchome, nierówne płytki betonowe na tarasie, niewypełniona pionowa fuga w płytkach elewacji.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Nowa Słoneczna, Katowice:

“4 odchylenia od kąta prostego narożników w tym 1 istotne w kuchni, odpływ WC częściowo zakryty wylewką, bardzo krzywo zamontowana skrzynka rozdzielacza elektryki, problem z instalacją grzewczą - grzejniki nie grzeją mimo zapewnienia ze strony przedstawiciela dewelopera, że instalacja jest uruchomiona i powinny grzać (w pokojach zupełnie zimne, w łazience częściowo działał), rysy na szybach drzwi balkonowych, zbyt małe otwory drzwi wewnętrznych.”

Odbiór techniczny, luty 2020, inwestycja Nowa Słoneczna, Katowice:

“Sypialnia - ubytek na skrzydle balkonowym, rysy na skrzydle balkonowym i oknie francuskim. Posadzka w kuchni ma ubytek w narożu i wystający pręt. Słaba izolacja termiczna pod drzwiami balkonowymi.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Nowa Słoneczna, Katowice:

“Odchylenie od pionu w hallu, odchylenia od kąta prostego narożników w łazience, pokoju przy łazience i pokoju przy salonie, rysy na szybach w salonie, rysa na ramie okna w salonie, ubytki w lakierze balustrady na balkonie, brak zaślepki drzwi balkonowych w pokoju, korozja narożnika w kuchni przy oknie, problem z ogrzewaniem - część grzejników nie grzeje, brak regulatorów podłogówki w łazience- do weryfikacji.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Nowa Słoneczna, Katowice:

“Ubytki w tynku - hall, odchylenie od poziomu sufitu- hall (ściana oddzielająca kuchnię); ubytek w wylewce przy drzwiach balkonowych; brak wykończenia balkonu i tarasu; brak fugi w narożnikach elewacji na balkonie i tarasie; nierówne ułożenie płytek betonowych na tarasie; przedmuchy w oknie pojedynczym w salonie; problem z oknem w kuchni - element zamykający zestaw szybowy; w tym samym oknie - rysy wewnątrz zestawu szybowego oraz rysy na ramie wewnętrznej; drzwi balkonowe w salonie, drzwi tarasowe, drzwi balkonowe w pokoju - do regulacji; rysy na parapecie w kuchni; zaprawa wewnątrz drzwi balkonowych i tarasowych; brak zaślepek śrub montażowych prowadnic rolet; ubytki na ramie drzwiach tarasowych oraz okna w pokoju, rysy na klamce okna w pokoju; niewykończone i zabrudzone połączenie skrzynek rolet z oknami i drzwiami; drzwi wejściowe do regulacji; ubytki w lakierze ościeży drzwi wejściowych; problem z montażem ościeży szpary między ścianą, a ościeżnicami i ubytki tynku; brak sprężyny klapki gniazdka przy zlewie.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Nowa Słoneczna, Katowice:

“Rysy na parapecie zewnętrznym w pokoju przy łazience, rysy na szybie okna środkowego pokoju, ubytek na ramie dużego okna w salonie, brak klamki i rysa na ramie okna pojedynczego w salonie, brak nawietrznika w oknie podwójnym salonu, rysa w drzwiach balkonowych salonu, skrzypiące drzwi wejściowe - do regulacji, zbyt mała szerokość drzwi wewnętrznych, przedmuchy okna dużego w salonie, korozja narożników odchylenie od kąta prostego narożnika w hallu, odchylenia od płaszczyzny sufitu (w kuchni - duże, w pokoju, przy łazience w hallu, w łazience), ubytek izolacji pod drzwiami balkonowymi w salonie.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Krakowskie Tarasy, Wrocław:

“Rysy na szybach w salonie oraz pokoju po lewej od wejścia, mokra rura przy kolanie w łazience do weryfikacji po zdjęciu części posadzki.”

Odbiór techniczny, grudzień 2019, inwestycja Krakowskie Tarasy, Wrocław:

“Uszkodzenia stolarki okiennej, zarysowania na szybach, nieodpowiednie spasowanie drzwi wejściowych jak i jednego skrzydła balkonowego.”

Odbiór techniczny, luty 2020, inwestycja Krakowskie Tarasy, Wrocław:

“Do wykonania naprawa tynku w sypialni, salonie i kuchni, spękania na żelbecie, ścięcie tynku, dwie tafle szkła porysowane w salonie oraz wady techniczne w szybach zespolonych -wewnętrzne uszkodzenia.”


Czytaj dalej:

IMS Budownictwo Deweloper inwestycje
IMS Budownictwo Deweloper kontakt

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do Przedstawiamy przykłady opinii z odbiorów technicznych, które zostały przeprowadzone przez naszych inżynierów na inwestycjach firmy IMS Budownictwo.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera IMS Budownictwo

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań


Zobacz też opinie o innych deweloperach: