Fajny Dom - forum
Fajny Dom to inwestycja, która ma odpowiedzieć na potrzeby każdego mieszkańca. Począwszy od takiego, który szuka kawalerki o powierzchni od 27m2, skończywszy na nabywcy mieszkań o powierzchni nawet 75m2. Inwestycja Fajny Dom jest osiedlem, które prezentuje wiele rozwiązań dla rowerzystów. Wiaty rowerowe czy stanowiska dla rowerów w garażach to coś, co bardzo przydaje się w dużych miastach. Dla mieszkańców parteru zaaranżowano miejsca na ogródki. Sąsiedztwo osiedla z pewnością odpowie na potrzeby każdego mieszkańca, sklepy, zieleń, przedszkola i szkoły, a także komunikacja miejska - wszystko, co ważne znajduje się blisko.
Opinie inżynierów o inwestycji Fajny Dom
Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Fajny Dom dewelopera Mota-Engil Real Estate.
Pewny Lokal wszystkie swoje odbiory techniczne zebrał i pogrupował, tworząc stronę Sprawdź Dewelopera, która przekazuje informacje dotyczące odbiorów na terenie całej Polski. Pracownicy naszej firmy realizują odbiory na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy liderem rynku odbiorów technicznych. Fajny Dom to inwestycja, w której nasi inżynierowie nie wykonywali odbioru. Realizacja pierwszego odbioru sprawi, że strona uzupełniona zostanie o ocenę odbioru technicznego. Informacje dodatkowe, jakie można znaleźć na stronie, dotyczą prawidłowych lub źle zrealizowanych tynków i wylewek.
Forum opinii o inwestycji Fajny Dom
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji