Opinie inżynierów o inwestycji Osiedle Falenty Premium
JuliannaInżynier Pewny Lokalluty 2026
W dniu dzisiejszym przeprowadziliśmy odbiór techniczny lokalu mieszkalnego w ramach inwestycji Falenty Premium, która miała miejsce w roku 2026. Mieszkanie zostało oddane w stanie deweloperskim. Na szczęście nie stwierdziliśmy obecności zacieków ani zawilgoceń, co jest pozytywnym aspektem. Niestety, muszę przyznać, że wylewki okazały się być wykonane na bardzo niskim poziomie, co wymaga znaczących prac naprawczych. Dodatkowo, przeprowadziliśmy rozszerzoną analizę ze względu na wprowadzone zmiany lokatorskie oraz konieczność ich weryfikacji. Tynki zostały położone w sposób rażąco niestaranny i również wymagają gruntownych poprawek. Podczas odbioru tej nieruchomości nasz specjalista zidentyfikował znaczną liczbę usterek, które nie należą do drobnych niedociągnięć, lecz do kategorii poważniejszych wad. Stolarka okienna prezentuje się w stanie dalekim od zadowalającego. Całość obrazu sytuacji nie rzuca dobrego światła na standard wykonania tej konkretnej inwestycji deweloperskiej.
Forum opinii o inwestycji Osiedle Falenty Premium
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle Falenty Premium
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?