Profit Development


Profit Development - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

liczba usterek
na podstawie 46 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 46 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 46 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera Profit Development

TYNKI
średnia 2.8/3 z 46 odbiorów
WYLEWKI
średnia 2.6/3 z 46 odbiorów
OKNA
średnia 2.1/3 z 46 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 2.9/3 z 46 odbiorów

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Profit Development
SPRAWDŹ

Umowa deweloperska Profit Development


Deweloper Profit Development rozpoczął działalność w 2003 roku. Firma oddaje mieszkania we Wrocławiu oraz Łodzi. W 2015 roku firma otworzyła swój oddział w Warszawie, gdzie zapowiada budowę ich pierwszej inwestycji. Firma jest odpowiedzialna za realizację 32 inwestycji między innymi Osiedla Nowe Złotno i Etiuda w Łodzi oraz Osiedla Rumiankowego we Wrocławiu.
W ciągu ostatnich 17 lat deweloper oddał ponad 4000 mieszkań. Deweloper należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Firma Pewny lokal posiada w ofercie usługę analizy umów deweloperskich, której dokonują prawnicy specjalizujący się w ich przygotowywaniu. Z chęcią pomogą Państwu przeanalizować umowę proponowaną przez Profit Development.


Odbiór techniczny mieszkania Profit Development 


Przedstawiamy przykładowe opinie naszych inżynierów o jakości mieszkań oddawanych przez dewelopera 
Profit Development. 


Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Kwadrat, Wrocław:

“Zabrudzenia ram okiennych od strony wewnętrznej: drzwi balkonowe w salonie, okno w aneksie, sypialnia 1, sypialnia 2, brak zaślepki przy otworze odwadniającym (rama balkonowa w salonie), odprysk powłoki lakierniczej na górnej belce balustrady- balkon- prawy róg- wewnątrz, rysa na prawym skrzydle od strony zewnętrznej- aneks, skrzypiąca klamka w sypialni 2, niedomalowanie- klamka drzwi balkonowych w sypialni 1. Pęknięcia tynku: salon- ściana dzieląca salon i aneks- przy suficie, na prawo od drzwi balkonowych- prawy górny róg, na ścianie z szachtem- aneks, w przedpokoju- 3 miejsca przy suficie, sypialnia 1- na ścianie działowej między sypialniami- 2 miejsca przy suficie, w sypialni 2- na ścianie dzielącej sypialnię z łazienką. Odchyłki kąta prostego: prawy kąt wewnętrzny bliżej wejścia- 7 mm/ 1 m na wysokości 10cm, w łazience pod grzejnikiem- 6,5 mm/ 1 m, obudowa skrzynki teletechnicznej nie przylega do ściany.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Kwadrat, Wrocław:

“Rysy na parapecie, brak kąta w kuchni przy oknie, spękanie jastrychu przy wejściu do mieszkania.”

Odbiór techniczny, grudzień 2019, inwestycja Kwadrat, Wrocław:

“Zabrudzenia i zarysowania ram okiennych w salonie- okna I drzwi balkonowe, zarysowanie powłoki lakierniczej na drugim żebrze od dołu na grzejniku w łazience, pęknięcie tynku w 2 miejscach przy suficie w sypialni, odchyłka kąta w kuchni po prawej stronie na wysokość 1m- 6 mm, odchyłka kąta po prawej stronie od wejścia w sypialni- na wys. 1 m- 7 mm, zarysowania powłoki malarskiej na górnej belce balustrady- loggia.”

Odbiór techniczny, luty 2020, inwestycja Nowe Złotno, Łódź

“Mocno porysowane wszystkie balustrady i obróbki murków, zarysowane ramy okien w sypialniach, pęknięcie przy drzwiach sypialnia, brak płaszczyzny ściana salon, gniazda w kuchni na różnych wysokościach.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Nowe Złotno, Łódź

“Źle zamocowane przęsło ogrodzenia, porysowane i zagięte parapety zewnętrzne, rysa na szybie okna balkonowego, rysy na tynku salon, nierówna dolna krawędź grzejnika sypialnia.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Nowe Złotno, Łódź

“Porysowana obróbka blacharska balustrady balkonu i wgniecenie obróbki, spękane wypełnienie tynku między cokolikiem posadzki na balkonie, fragmenty tynku do poprawy w salonie oraz małym pokoju i korytarzu, brak kąta prostego w małym pokoju, różnica poziomu sufitu w małym pokoju- 1,1 cm oraz w salonie sufit 1,2 cm.”

Odbiór techniczny, luty 2020, inwestycja Nowe Złotno, Łódź

“Porysowana obróbka murku na balkonie, rysy na szybach, widoczne przewody spod tynku, pęknięcie na tynku w salonie, cały grzejnik w kuchni nie grzeje, okna do regulacji.”

Odbiór techniczny, luty 2020, inwestycja Stabłowicka, Wrocław:

“Do regulacji okno w salonie, porysowana rama okienna w sypialni.”

Odbiór techniczny, grudzień 2019, inwestycja Stabłowicka, Wrocław:

“Zabrudzenia ramy od strony wewnętrznej i zewnętrznej- wszystkie okna w mieszkaniu i drzwi balkonowe, klamka lewego skrzydła balkonu do regulacji, uszkodzenia mechaniczne ram okiennych, zarysowania na oszkleniu okna w salonie, przerwana uszczelka przy oknie w salonie, pęknięcie ramy okiennej w prawym dolnym rogu w sypialni na wprost drzwi wejściowych, brak dolnej prawej zaślepki prawego grzejnika w salonie, zapowietrzone grzejniki w całym mieszkaniu, pęknięcie tynku przy prawym kotwieniu prawego grzejnika w salonie oraz po lewej stronie parapetu okna w salonie, ubytek tynku nad lewym skrzydłem balkonowym, ubytek tynku przy gniazdkach elektrycznych w salonie, pozostawiony materiał między ścianą a posadzką w kuchni (prawy róg przy szachcie), odchyłka płaszczyzny 6 mm- prawy róg przy balkonie, pozostałości materiału przy górnym kotwieniu grzejnika w sypialni naprzeciw wejścia, zarysowania parapetów w całym mieszkaniu, ubytek w posadzce przy szachcie w łazience, ukruszony tynk przy panelu gniazdek elektrycznych w łazience, odchyłka płaszczyzny od kąta przy szachcie 6 mm- przedpokój, górna belka balustrady- rysy, zabrudzenia, niedomalowania.”


Czytaj dalej:

Profit Development kontakt
Profit Development inwestycje

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do Przedstawiamy przykłady opinii z odbiorów technicznych, które zostały przeprowadzone przez naszych inżynierów na inwestycjach firmy Profit Development.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Profit Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Nowe Złotno, Łódź

Inwestycja Nowe Złotno zbudowana przez dewelopera Profit Development jest położona w mieście Łódź. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

leśn, Wrocław

Inwestycja leśn zbudowana przez dewelopera Profit Development jest położona w mieście Wrocław. Biuro Profit Development pracuje doskonale. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki

CZYTAJ DALEJ

Kwadrat, Wrocław

Inwestycja Kwadrat zbudowana przez dewelopera Profit Development jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Punkt Piękna, Wrocław

Inwestycja Punkt Piękna zbudowana przez dewelopera Profit Development jest położona w mieście Wrocław. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

Hemara, Warszawa

Inwestycja Hemara zbudowana przez dewelopera Profit Development jest położona w mieście Warszawa. Obsługa klienta jest bardzo dobra. Usterkowość lokali jest w normie. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Hemara, Warszawa

Inwestycja Osiedle Hemara zbudowana przez dewelopera Profit Development jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Robotnicza, Wrocław

Inwestycja Robotnicza zbudowana przez dewelopera Profit Development jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Kajdasza, Wrocław

Inwestycja Kajdasza zbudowana przez dewelopera Profit Development jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Murowana Wrocław , Wrocław

Inwestycja Murowana Wrocław zbudowana przez dewelopera Profit Development jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Przy Sarniej, Łódź

Inwestycja Przy Sarniej zbudowana przez dewelopera Profit Development jest położona w mieście Łódź. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.


Zobacz też opinie o innych deweloperach: