Vantage Development


Vantage Development - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

liczba usterek
na podstawie 41 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 41 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 41 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera Vantage Development

TYNKI
średnia 2.5/3 z 41 odbiorów
WYLEWKI
średnia 2.3/3 z 41 odbiorów
OKNA
średnia 2.0/3 z 41 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 3.0/3 z 41 odbiorów

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Vantage Development
SPRAWDŹ

Umowa deweloperska Vantage Development


Jest to deweloper działający na wrocławskim rynku nieruchomości. Firma rozpoczęła działalność w 2007 roku w stolicy województwa dolnośląskiego. Jednym z pierwszych projektów firmy było oddanie do użytku budynku biurowego w ramach kompleksu Promenady Business Park. Sztandarowym projektem mieszkaniowym dewelopera jest osiedle Promenady Wrocławskie. Deweloper jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Najnowszą inwestycją Vantage Development jest osiedle Port Popowice.  Prawnicy współpracujący z Firmą Pewny lokal specjalizują się w analizach umów deweloperskich i chętnie pomogą Państwu w przeanalizowaniu projektu umowy przedstawionej przez Vantage Development.

Odbiór techniczny mieszkania Vantage Development


Przedstawiamy przykładowe opinie naszych inżynierów o jakości mieszkań oddawanych przez dewelopera Vantage Development:

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Port Popowice, Wrocław:

“Usterki na tynkach, posadzka wymaga przeszlifowania. Pozostaje mało widoczna rysa na szkle okna sypialni”. 

Odbiór techniczny, grudzień 2019, inwestycja Port Popowice, Wrocław:

“Zarysowania parapetu, zarysowania barierek balkonowych.”

Odbiór techniczny, grudzień 2019, inwestycja Port Popowice, Wrocław:

“Zabrudzenia ram okiennych- we wszystkich pomieszczeniach, uszkodzenia powłok malarskich na balustradach balkonów, ocieranie drzwi balkonowych przy zamykaniu, pozostałości pianki montażowej na tynku za grzejnikiem w sypialni 1, odprysk farby na dolnym zaworze grzejnika w pokoju dziennym, luz na gniazdku elektrycznym przy w sypialni 2 przy wejściu, odchyłka kąta zewnętrznego w sypialni 2- 5 mm, odchyłka płaszczyzny ściany w przedpokoju- prawa strona od drzwi wejściowych- 6,5 mm, pęknięcie tynku na całej wysokości ściany- między pokojem dziennym a sypialnią 1, pęknięcie tynku w kuchni- od prawego rogu parapetu w dół, odchyłka płaszczyzny na lewej ścianie w łazienki- 7 mm, odchyłka kąta przy wyjściu instalacji wodno-kanalizacyjnej w łazience- 8 mm, obniżona wysokość miejsca parkingowego do 1,55 m w lewym tylnym narożniku.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Port Popowice, Wrocław:

“Uszkodzony parapet w sypialni nr 1 po lewej stronie, wada fabryczna szyby w sypialni nr 2 po lewej stronie, brak spadku na płycie balkonowej.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Dorzecze Legnickiej, Wrocław:

“Okna wymagają regulacji, podwinięta uszczelka w oknie salonowym”.

Odbiór techniczny, luty 2020, inwestycja Promenady Wrocławskie, Wrocław:

“Grzejniki: odkształcenie górnej części- pokój oraz aneks, odkształcenie ( wygięcie) bocznej części od lewej strony- pokój oraz aneks. Okna i drzwi balkonowe: uszkodzenie na ramie drzwi balkonowych. od zewnętrznej strony- pokój oraz aneks, zarysowana klamka drzwi balkonowych- pokój oraz aneks, zarysowania na szybie na drzwiach balonowych i oknach od zewnętrznej strony-globalnie, wżery na szybie na wewnętrznej stronie - pokój, uszkodzenia mechaniczne na ramie okna- pokój. Balustrada balkonowa: uszkodzenia mechaniczne na ramię balustrady (przetarcia)- balkon, punktowy wżer metalowy- balkon,  rdzawe wżery na całej powierzchni balustrady, przetarcia i rdzawe wżery na całej powierzchni ażurowej ściany- balkon, odspojenie powłoki lakierniczej na balustradzie. Ściany: uszkodzenie elewacji po lewej stronie od drzwi balkonowych, pęknięcie na ścianie nośnej, prawa strona pod parapetem- pokój, odspojenie tynku pod gniazdkiem, prawa strona drzwi wejściowych- przedpokój. Drzwi wejściowe: punktowe przetarcia na powierzchni, uszkodzenie uszczelki w wewnętrznej stronie drzwi po lewej części od zewnątrz. Inne: potrzeba wypoziomowania domofonu, zamocowania w odpowiedni sposób wizjera, brak wycieraczki, brak drugiego zamka.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Promenady Wrocławskie, Wrocław:

“W badaniu termowizyjnym w pokoju nr 3 widoczne wychłodzenie po lewej dolnej stronie okna przy parapecie, okno balkonowe w salonie do regulacji, ramy okienne do doczyszczenia. Liczne zarysowania szyb w pokoju nr 2 i nr 1, brak judasza w drzwiach, rysy na ramie okna balkonowego, brak kąta w pokoju nr 2 po prawej przy oknie, brak dylatacji na ścianie multigips, oraz na styku z silką, faktura tynku na podciągu do poprawy, lokalne poprawki w tynku przy wpustach/wypustach oświetleniowych, barierki balkonowe porysowane, odpryski na barierce, do sprawdzenia metryka lokalu ze względu na poprawki ścian działowych (przestawiane przez dewelopera). Ubytki w płaszczyźnie balkonu, posadzka balkonowa do oczyszczenia, brak wycieraczki, do sprawdzenia luźny zarobiony przewód w skrzynce TT, grzejnik w salonie oraz pokoju nr 2 nie grzeją, brak możliwości sprawdzenia poprawności działania instalacji elektrycznej, brak dylatacji w miejscach napraw posadzki, pękniecie w salonie przy aneksie kuchennym, pęknięcie w salonie na środku posadzki, lokalne obniżenia posadzki w pokoju nr 2 i nr 3 oraz WC, nierówności posadzki na środku łazienki.”


Czytaj dalej:

Vantage Development inwestycje
Vantage Development kontakt

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do Przedstawiamy przykłady opinii z odbiorów technicznych przeprowadzonych przez naszych inżynierów na inwestycjach firmy Vantage Development.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Vantage Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań


Zobacz też opinie o innych deweloperach: