zdjęcie do Przedstawiamy przykłady opinii z odbiorów technicznych przeprowadzonych przez naszych inżynierów na inwestycjach firmy Vantage Development.

Vantage Development

Promenady Wrocławskie


Opinie o Promenady Wrocławskie od Vantage Development, Wrocław

liczba usterek
na podstawie 14 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 14 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 14 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Promenady Wrocławskie

TYNKI
średnia 4.5/5 z 14 odbiorów
WYLEWKI
średnia 3.7/5 z 14 odbiorów
OKNA
średnia 3.3/5 z 14 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 14 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Promenady Wrocławskie

Odbiór robiliśmy w 2020 roku. Wykonaliśmy audyt pomieszczeń przynależnych. Nasz inżynier wskazał sporą liczbę usterek, które podczas odbioru zostały wykryte, co więcej wady te mogą sprawiać trudności w naprawie, ponieważ są poważne.
Piotr Inżynier Pewny Lokal 2020-01-17
Odbiór lokalu w inwestycji o nazwie Promenady Wrocławskie zrobiliśmy w 2020 roku. Ponadto, wykonaliśmy odbiór przynależności. Inwestycja odebrana przez naszych ekspertów okazała się być dość usterkowa, a status usterek najczęściej był niezwykle poważny, wymagający niemal eksperckiej wiedzy w naprawie.
Paulina Inżynier Pewny Lokal 2020-02-17
W inwestycji Promenady Wrocławskie robiliśmy przegląd lokalu. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Wykonaliśmy badanie termowizyjne. ogródek to przynależność lokalu, którą również sprawdziliśmy. W momencie w którym dokonywaliśmy przeglądu, mieszkanie było w stanie surowym Podczas odbioru mieszkania odkryliśmy lekkie wady tynków. Przy odbiorze wykryto umiarkowane problemy z wylewkami. Średnia liczba usterek to jedna wiadomość dotycząca odbioru, zaś druga określa jakość wad oraz tym razem wykryliśmy błędy wymagające pomocy fachowca oraz drobnego wkładu finansowego. Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym.
Aleksandra Inżynier Pewny Lokal 2020-09-01
Odbiór robiliśmy w 2020 roku. 2 miejsca w garażu to przynależność lokalu, którą również sprawdziliśmy. Mieszkanie było w stanie deweloperskim. Brak ognisk korozji biologicznej. Tynk w lokalu wykonano w sposób jak najbardziej prawidłowy. Duża liczba wykrytych przez nas usterek, które są średnie w naprawie wiążą się zazwyczaj z koniecznością konsultacji z fachowcem, który podpowie, w jaki sposób wykonać je prawidłowo za niewielkie pieniądze. Wady stolarki okiennej są zbyt duże i konieczna jest jej wymiana. Sposób wykonania wylewek trochę odbiegał od ideału, ponieważ zawierały kilka małych niedopatrzeń.
Joanna Inżynier Pewny Lokal 2020-09-03
Odbiór robiliśmy w 2020 roku. W trakcie inspekcji mieszkanie nie było jeszcze wykończone, czyli było w tzw.stanie deweloperskim. Występowanie zawilgoceń skontrolowaliśmy za pomocą termowizji. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak miejsce parkingowe. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. Jakość stolarki w stanie niezbyt zadowalającym. Doceniliśmy kunszt tynkarski ekipy budowlanej odpowiedzialnej za to mieszkanie - zero odspojeń, nierówności czy innych wad. W mieszkaniu łącznie znaleźliśmy kilka drobnych usterek, które okazały się być łatwe w naprawie, co świadczy dobrze o deweloperze oraz jego pracy. Brak wad wylewek: stan wylewek prawie idealny.
Małgorzata Inżynier Pewny Lokal 2020-09-04
W inwestycji Promenady Wrocławskie robiliśmy przegląd lokalu. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. Wśród dodatkowych obiektów przynależnych do mieszkania, które sprawdziliśmy były przynależności. Mieszkanie wydano w stanie surowym. Wylewki wykonano na poziomie równym temu jaki znajdujemy na większości inwestycji. Brak rys na szybach, ramy okienne bez usterek; jakość stolarki bardzo dobra. Tynk w lokalu wykonano w sposób jak najbardziej prawidłowy. Wykryliśmy nieliczne wady, które tak naprawdę wymagać będą średniej wielkości nakładów, by je naprawić, to marzenie większości inwestorów kupujących lokalu deweloperskie.
Piotr Inżynier Pewny Lokal 2020-09-04
Odbiór robiliśmy w 2020 roku. W trakcie inspekcji mieszkanie nie było jeszcze wykończone, czyli było w tzw.stanie deweloperskim. Upewniliśmy się również, że w prawidłowy sposób zostały wykonane przynależności takie jak miejsce postojowe x2. Usterki, które dostrzegliśmy okazały się naprawdę drobne, zaś ich naprawa będzie łatwa i nie będzie wymagała czasu oraz dodatkowych nakładów finansowych.
Małgorzata Inżynier Pewny Lokal 2020-09-07
Mieszkanie odebrane od dewelopera Vantage Development. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. W tym mieszkaniu sprawdziliśmy dwie przynależność taką jak 2 miejsca postojowe. Sprawdzane przez nas mieszkanie zostało zakupione w stanie deweloperskim Doceniliśmy kunszt tynkarski ekipy budowlanej odpowiedzialnej za to mieszkanie - zero odspojeń, nierówności czy innych wad. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki. Wylewki mogły zostać zrobione lepiej, gdyż zawierały kilka nieprawidłowości średniej wagi. Wykryliśmy niewiele usterek, które można naprawić bardzo szybko, to był naprawdę przyjemny odbiór u rzetelnego i godnego polecenia dewelopera.
Piotr Inżynier Pewny Lokal 2020-09-08
Odbieraliśmy mieszkanie na inwestycji Promenady Wrocławskie Wykonaliśmy również kontrolę techniczną pomieszczeń przynależnych. Dokonaliśmy też pomiaru za pomocą termowizji. Przeciętna liczba usterek podczas naszego odbioru zazwyczaj oznacza, że jest ich więcej niż kilka, ale jeśli są one na poziomie, który nie generuje wysokich kosztów naprawy, można uznać, że jest nieźle.
Małgorzata Inżynier Pewny Lokal 2020-09-08
Odbieraliśmy mieszkanie w inwestycji Vantage Development w wrześniu 2020 r. komórka i miejsce parkingowe to przynależnośći tego lokalu, którą również skontrolowaliśmy. W trakcie inspekcji mieszkanie nie było jeszcze wykończone, czyli było w tzw.stanie deweloperskim. Brak ognisk korozji biologicznej. Wady stolarki okiennej są zbyt duże i konieczna jest jej wymiana. Jeśli chodzi o wylewki to te zdecydowanie były w gorszym stanie niż u większości deweloperów, u których robiliśmy odbiory do tej pory. Tynk w tym mieszkaniu zawierał drobne usterki wymagające małych poprawek. Liczba usterek, jakie zostały dostrzeżone przez naszego fachowca jest naprawdę duża w porównaniu z innymi odbiorami, co więcej, każda dostrzeżona wada ma charakter poważny.
Karol Inżynier Pewny Lokal 2020-09-25
Mieszkanie w inwestycji Promenady Wrocławskie odebraliśmy w 2020. W trakcie inspekcji mieszkanie nie było jeszcze wykończone, czyli było w tzw.stanie deweloperskim. Kamera termowizyjna nie wykryła żadnych zawilgoceń. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki. W lokalu praktycznie nie znaleźliśmy odspojeń, czy wad tynków. Usterki, jakie znaleziono można określić jako wymagające, ponieważ ich naprawa należy do bardziej kosztownych, ale liczba znalezionych nieprawidłowości wydaje się akceptowalna, choć nie najmniejsza. Wylewki mogły zostać zrobione lepiej, gdyż zawierały kilka nieprawidłowości średniej wagi.
Katarzyna Inżynier Pewny Lokal 2020-10-02
Mieszkanie w inwestycji Promenady Wrocławskie odebraliśmy w 2020. W trakcie inspekcji mieszkanie nie było jeszcze wykończone, czyli było w tzw.stanie deweloperskim. Przy odbiorze mieszkania nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. Podczas odbioru mieszkania odkryliśmy lekkie wady tynków. Wylewki wykonano na poziomie równym temu jaki znajdujemy na większości inwestycji. Liczba usterek, na jakie zwróciliśmy uwagę okazała się być naprawdę niewielka, ale warto skorzystać z porady fachowca, by skutecznie je usunąć, bez wydawania zbędnych środków na poprawki. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki.
Piotr Inżynier Pewny Lokal 2020-11-27
Mieszkanie odbieraliśmy w 2020 roku. W trakcie inspekcji mieszkanie nie było jeszcze wykończone, czyli było w tzw.stanie deweloperskim. Brak ognisk korozji biologicznej. Podczas odbioru nie zidentyfikowano problemów z tynkami. To był jeden z przyjemniejszych odbiorów, ponieważ wykryliśmy naprawdę niewiele usterek, które okazały się być stosunkowo drobne i łatwe w naprawie. Zidentyfikowano wady stolarki okiennej, ale ilość wad mieści się w normie: nie jest ich ani więcej ani mniej. Wylewki zostały zrobione zgodnie z najlepszymi praktykami budowlanymi.
Małgorzata Inżynier Pewny Lokal 2020-12-08
Odebraliśmy mieszkanie od dewelopera Vantage Development w 2020 r. Badanie kamerą termowizyjną nie wykazało zawilgoceń. przynależności to elementy przynależące do mieszkania, których jakość wykonania przez dewelopera Vantage Development także poddaliśmy rzetelnej kontroli. W trakcie inspekcji mieszkanie nie było jeszcze wykończone, czyli było w tzw.stanie deweloperskim. Mieszkanie odznaczało się dobrze wyłożonym tynkiem mimo kilku nieistotnych wad. Na tej inwestycji stan wylewek pozostawiał dużo do życzenia. Wykryłem istotne wady. Stolarka okienna w bardzo złym stanie. Nie najlepiej świadczy to o inwestycji. W trakcie odbioru dostrzeżono naprawdę dużo wad, które nie należą do tych łatwych oraz niedrogich w naprawie, a raczej wymagają solidnej wiedzy oraz doświadczonego fachowca.
Karol Inżynier Pewny Lokal 2020-12-18

Forum opinii o inwestycji Promenady Wrocławskie

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Promenady Wrocławskie

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Vantage Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Port Popowice, Wrocław

Inwestycja Port Popowice zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Liczba usterek zazwyczaj nie przekracza dziesięciu. Jakość lokali odbiega od ideału, ale jest powyżej średniej rynkowej. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Promenady Wrocławskie, Wrocław

Inwestycja Promenady Wrocławskie zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Dorzecze Legnickiej, Wrocław

Inwestycja Dorzecze Legnickiej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki Biuro pracuje doskonale. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek.

CZYTAJ DALEJ

Kameralna Klecina, Wrocław

Inwestycja Kameralna Klecina zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Poważne usterki praktycznie sie nie zdarzają. Deweloper zadbał o wysoką jakość oddawanych lokali.

CZYTAJ DALEJ

Buforowa 89, Wrocław

Inwestycja Buforowa 89 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Jakość oddawanych lokali jest wysoka. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach