zdjęcie do Przedstawiamy przykłady opinii z odbiorów technicznych przeprowadzonych przez naszych inżynierów na inwestycjach firmy Vantage Development.

Vantage Development

Dorzecze Legnickiej


Opinie o Dorzecze Legnickiej od Vantage Development, Wrocław

liczba usterek
na podstawie 2 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 2 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 2 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów w inwestycji Dorzecze Legnickiej

TYNKI
średnia 5/5 z 2 odbiorów
WYLEWKI
średnia 5/5 z 2 odbiorów
OKNA
średnia 3.3/5 z 2 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 5/5 z 2 odbiorów

Opinie inżynierów o inwestycji Dorzecze Legnickiej

W inwestycji Dorzecze Legnickiej zrobiliśmy odbiór mieszkania w 2020 roku. Skontrolowaliśmy stan techniczny przynależności. W mieszkaniu łącznie znaleźliśmy kilka drobnych usterek, które okazały się być łatwe w naprawie, co świadczy dobrze o deweloperze oraz jego pracy.
Dominik Inżynier Pewny Lokal 2020-01-21
W inwestycji Dorzecze Legnickiej robiliśmy odbiór mieszkania. przynależności to dwa dodatkowe obiekty na jakość konstrukcji których również rzuciliśmy swoim fachowym okiem. Lokal był w stanie deweloperskim. W sprawdzanym przez nas mieszkaniu sprawdziliśmy poziom zawilgocenia przy użyciu kamery termowizyjnej. Przy odbiorze lokalu nie stwierdzono ognisk korozji biologicznej. Tynk w tym mieszkaniu został położony w bardzo profesjonalny sposób oraz nie zawierał żadnych schropowaceń czy nierówności. Średnia liczba wykrytych przez nas usterek to przeciętna informacja, ale naprawa wad wykrytych przez inżyniera generować będzie prawdopodobnie koszty o umiarkowanej wysokości, więc nie jest tak źle. Brak wad wylewek: stan wylewek prawie idealny. Stolarka okienna w stanie średnim: kilka rys na szybach i innych usterek stolarki.
Piotr Inżynier Pewny Lokal 2020-07-13

Forum opinii o inwestycji Dorzecze Legnickiej

Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum.

Dodaj nową opinię o inwestycji Dorzecze Legnickiej

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Vantage Development

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Port Popowice, Wrocław

Inwestycja Port Popowice zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta.

CZYTAJ DALEJ

Promenady Wrocławskie, Wrocław

Inwestycja Promenady Wrocławskie zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu.

CZYTAJ DALEJ

Dorzecze Legnickiej, Wrocław

Inwestycja Dorzecze Legnickiej zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie. Mieszkania w inwestycji Dorzecze Legnickiej są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Kameralna Klecina, Wrocław

Inwestycja Kameralna Klecina zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. Poważne usterki praktycznie sie nie zdarzają. Deweloper zadbał o wysoką jakość oddawanych lokali. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard.

CZYTAJ DALEJ

Buforowa 89, Wrocław

Inwestycja Buforowa 89 zbudowana przez dewelopera jest położona w mieście Wrocław. W lokalach na tej inwestycji występują prawie wyłącznie proste do naprawienia usterki. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach