Zarezerwuj

Profbud


Profbud - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

4.4/5 jakość (liczba usterek)
na podstawie 37 odbiorów
3.4/5 jakość (powaga usterek)
na podstawie 37 odbiorów
4.4/5 obsługa klienta
na podstawie 37 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera Profbud

TYNKI
średnia 4.7/5 z 37 odbiorów
WYLEWKI
średnia 4.7/5 z 37 odbiorów
OKNA
średnia 3.2/5 z 37 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 4.7/5 z 37 odbiorów

W niniejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod firmą Profbud.

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Profbud
SPRAWDŹ

Deweloper Profbud

Profbud to firma deweloperska z polskim kapitałem. W ciągu 9 lat swojej działalności spółka zrealizowała wiele projektów w atrakcyjnych lokalizacjach. Do flagowych projektów należą: Osiedle Stella na Bemowie, Haven House na Gocławiu, Osiedle Ligia w Ursusie oraz Osiedle Primo w Nowym Centrum Łodzi. Profbud jest wielokrotnie nagradzanym deweloperem, otrzymał m. in. tytuł Orła Nieruchomości 2019 za najlepszą jakość oferowanych usług. Firma przynależy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa.

Umowa deweloperska Profbud

Nasza firma jest w stanie pomóc w analizie proponowanej przez Profbud umowy deweloperskiej, ponieważ świadczymy usługi prawne związane z konsultacją dotyczącą oferty dewelopera.

Odbiór techniczny mieszkania Profbud

Jesteśmy doświadczonymi fachowcami, którzy na zlecenie wykonują odbiory techniczne mieszkań. Staramy się wskazać wszystkie wady i usterki, których dopuścił się deweloper, by przed zawarciem umowy przyrzeczonej znać stan techniczny mieszkania.


Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do W dzisiejszym artykule prezentujemy informacje dotyczące dewelopera działającego pod nazwą Profbud.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Profbud

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Haven House, Warszawa

Inwestycja Haven House zbudowana przez dewelopera Profbud jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki. Inwestor powinien popracować nad obsługą klienta.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Stella, Warszawa

Inwestycja Osiedle Stella zbudowana przez dewelopera Profbud jest położona w mieście Warszawa. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Primo, Łódź

Inwestycja Osiedle Primo zbudowana przez dewelopera Profbud jest położona w mieście Łódź. Zazwyczaj w tej inwestycji lokale wydawane są prawie bezusterkowo. Liczba usterek jest znacząco mniejsza niż rynkowy standard. Biuro Profbud pracuje doskonale. Czasem spotykamy skomplikowane do usunięcia usterki.

CZYTAJ DALEJ

Ligia, Warszawa

Inwestycja Ligia zbudowana przez dewelopera Profbud jest położona w mieście Warszawa. Obecne są jedynie kosmetyczne usterki Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu. Obsługa klienta jest bardzo dobra.

CZYTAJ DALEJ

Zakątek Cybisa, Warszawa

Inwestycja Zakątek Cybisa zbudowana przez dewelopera Profbud jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. W mieszkaniach zdarzają się ciężkie w naprawie usterki. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Yugo, Warszawa

Inwestycja Osiedle Yugo zbudowana przez dewelopera Profbud jest położona w mieście Warszawa. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.Wady mieszkania są czasem skomplikowane a ich naprawa czasochłonna. Zazwyczaj znajdujemy dużą liczbę usterek. Inwestor powinien poprawić obsługę klienta.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach: