Archicom


Archicom - opinie z odbiorów technicznych i analiza umowy deweloperskiej

liczba usterek
na podstawie 81 odbiorów
powaga usterek
na podstawie 81 odbiorów
obsługa klienta
na podstawie 81 odbiorów

Jakość wykonania poszczególnych elementów na inwestycjach dewelopera Archicom

TYNKI
średnia 2.3/3 z 81 odbiorów
WYLEWKI
średnia 2.4/3 z 81 odbiorów
OKNA
średnia 1.9/3 z 81 odbiorów
BRAK ZAWILGOCEŃ
średnia 2.9/3 z 81 odbiorów

Sprawdź opinie o inwestycjach dewelopera Archicom
SPRAWDŹ

Umowa deweloperska Archicom


Archicom to deweloper posiadający duże doświadczenie na polskim rynku nieruchomości- firma działa bowiem od ponad 30 lat. Grupa Archicom zrealizowała 150 inwestycji, sprzedała i oddała niemal 6000 mieszkań. Deweloper działa głównie na rodzimym, wrocławskim rynku. Od 2017 roku firma rozpoczęła działalność ogólnopolską pojawiając się w Gdyni, Poznaniu oraz Łodzi. Od 2016 roku firma jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Firma Pewny Lokal zatrudnia prawników, którzy specjalizują się w analizach umów deweloperskich i z pewnością pomogą Państwu w przeanalizowaniu proponowanego projektu umowy przez Archicom.

Odbiór techniczny mieszkania Archicom


Przedstawiamy przykładowe opinie naszych inżynierów o jakości mieszkań oddawanych przez dewelopera Archicom:

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Cztery Pory Roku, Wrocław:

“Brak taśmy od rolety w sypialni, pęknięta posadzka w sypialni przy wejściu, rysy na szybie okna balkonowego w sypialni na zewnątrz i wewnątrz, brak kąta w narożniku w przedpokoju 7 mm/ 1 m, brak kratek wentylacyjnych w łazience oraz aneksie kuchennym, uszkodzony narożnik, mokry tynk przy aneksie kuchennym, pęknięcie tynku w lewej stronie drzwi wejściowych (górny róg), rysy na parapecie zewnętrznym okna aneksu kuchennego, zarysowania ramy okna przy wejściu do sypialni, zabrudzenia elewacji, ubytki w betonie na tarasie, ubytki i porysowania balustrady balkonowej, pozostawione otwory po szalunkach na tarasie.”

Odbiór techniczny, marzec 2020, inwestycja Cztery Pory Roku, Wrocław:

“Uszkodzona szyba od zewnętrznej strony okna aneksu kuchennego, brak płaszczyzny posadzki w narożniku przy drzwiach wejściowych 7 mm/2 m, uszkodzona zaślepka górnego zawiasu prawego skrzydła  balkonowego, uszkodzona rama okienna skrzydła lewego okna  balkonowego, zabrudzenia ram okiennych, okna do regulacji, brak płaszczyzny przy wejściu do sypialni 7 mm/2 m oraz w  narożniku pod skosem 6 mm/ 2 m.”

Odbiór techniczny, kwiecień 2020, inwestycja Olimpia Port, Wrocław:

“Porysowany parapet w kuchni, do sprawdzenia opis w skrzynce elektrycznej (nie opisany jeden bezpiecznik), grzejniki w salonie i łazience po prawej do sprawdzenia (nie grzeją), odstająca blacha na opierzeniu balkonu, rysy na poręczy balkonu, uszkodzenia mechaniczne na elewacji przy przegrodzie balkonowej, uszkodzenia przegrody balkonowej, wywinięta uszczelka w oknie kuchennym oraz drzwiach  balkonowych , rysy zewnętrzne okna nie przesuwnego, różne systemy otwierania okien w salonie, do regulacji oba skrzydła w obu pokojach po lewej, uszkodzenia na ramie okna balkonowego, uszkodzenia fabryczne ramy okna w sypialni, do doczyszczenia prowadnice okna balkonowego w sypialni, uszkodzona uszczelka w oknie pokoju na wprost wejścia.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Słoneczne Stabłowice, Wrocław:

“Pęknięcie tynku schodkowe prawej ściany w salonie, pęknięcie pionowe tynku w narożniku w aneksie, sypialnia: rysy na prawym i lewym skrzydle okna w sypialni, rysy na parapecie wewnętrznym, pęknięcie tynku od lewej strony parapetu w dół, pęknięcie tynku schodkowe na lewej ścianie, brak kąta prostego prawa strona od wejścia 8 mm/ 1 m, brak płaszczyzny posadzki 6 mm/ 2 m, łazienka: brak kąta prostego pod grzejnikiem 8 mm/ 1 m, zatynkowany odpływ wc.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Słoneczne Stabłowice, Wrocław:

“Sypialnia: stolarka okienna- klamka w drzwiach balkonowych do regulacji, rysy od strony zewnętrznej i wewnętrznej (drzwi balkonowe), zarysowanie od strony wewnętrznej (okno), tynki- pęknięcia przy lewej i prawej stronie dolnej części okna, na ścianie naprzeciw drzwi balkonowych, w rogu przy suficie po lewej stronie od wejścia, na ścianie z drzwiami balkonowymi (po prawej od drzwi balkonowych- 2 miejsca), ubytek tynku za gniazdkiem elektrycznym. Łazienka: tynki- pęknięcia przy prawym narożniku w głębi- od ok. 1,6 m do sufitu, przy doprowadzeniu wody do grzejnika, zakryte tynkiem podejście do WC. Przedpokój: drzwi wejściowe nie domykają się. Salon: pęknięcia na tynku- od lewego górnego rogu ościeżnicy, w narożniku między ścianą od korytarza a sąsiednim mieszkaniem, na ścianie z grzejnikiem- ok. 1 m nad gniazdkami elektrycznymi, posadzka- ubytek w posadzce za instalacją w aneksie, stolarka okienna: zarysowania oszklenia- drzwi balkonowe, wżer na ramie pod klamką, zabrudzenie ramy za dolną zaślepką z prawej strony, klamka do regulacji.”

Odbiór techniczny, styczeń 2020, inwestycja Słoneczne Stabłowice, Wrocław:

“Zarysowania ram okiennych w salonie, uszczerbienia ram okiennych przy listwie przyszybowej- salon i sypialnia 1 (na wprost), rysy oszklenia od strony zewnętrznej w salonie i sypialni 1, źle zamocowana zaślepka przy zawiasie okna (lewe skrzydło) w sypialni 1, odprysk lakieru na grzejniku w salonie i w sypialni 2, pęknięcia tynku w salonie- 3 miejsca i w sypialni 2- 2 miejsca, w łazience- 2 miejsca, w przedpokoju- 1 miejsce, niedomykająca się roleta w sypialni 1, nierówność posadzki na dylatacji (sypialnia 1- przedpokój)- 5,5 mm oraz w łazience- lewy narożnik od wejścia- 5,5 mm.”


Czytaj dalej:

Archicom Deweloper inwestycje
Archicom Deweloper kontakt

Obejrzyj filmy o naszych usługach

zdjęcie do Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi opiniami z przeprowadzonych odbiorów technicznych przy pomocy naszych inżynierów na inwestycjach firmy Archicom.

Zobacz opinie o inwestycjach dewelopera Archicom

Wiarygodne opinie inżynierów Pewny Lokal z odbiorów mieszkań

Olimpia Port, Wrocław

Inwestycja Olimpia Port zbudowana przez dewelopera Archicom jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Księżno, Wrocław

Inwestycja Księżno zbudowana przez dewelopera Archicom jest położona w mieście Wrocław. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Liczba usterek znajdowanych przez inżynierów Pewny Lokal na inwestycji Księżno jest zgodna z rynkowym standardem. Naprawa znalezionych usterek wymaga zazwyczaj dużo pracy.

CZYTAJ DALEJ

Rozewska 9, Trójmiasto

Inwestycja Rozewska 9 zbudowana przez dewelopera Archicom jest położona w mieście Trójmiasto. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Słoneczne Stabłowice, Wrocław

Inwestycja Słoneczne Stabłowice zbudowana przez dewelopera Archicom jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Czartoryskiego, Wrocław

Inwestycja Czartoryskiego zbudowana przez dewelopera Archicom jest położona w mieście Wrocław. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Deweloper zadbał o bardzo wysoką jakośc obsługi klienta. Usterkowość lokali jest w normie.

CZYTAJ DALEJ

Browary Wrocławskie, Wrocław

Inwestycja Browary Wrocławskie zbudowana przez dewelopera Archicom jest położona w mieście Wrocław. Jakość wykonania mieszkań jest zgodna z rynkowym standardem. Inżynierowie znajdują zaledwie kilka usterek. Biuro Archicom pracuje doskonale.

CZYTAJ DALEJ

Osiedle Forma, Wrocław

Inwestycja Osiedle Forma zbudowana przez dewelopera Archicom jest położona w mieście Wrocław. Liczba usterek w tej inwestycji jest bliska średniej rynkowej. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie.

CZYTAJ DALEJ

Czwarty Wymiar, Wrocław

Inwestycja Czwarty Wymiar zbudowana przez dewelopera Archicom jest położona w mieście Wrocław. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Liczba usterek w mieszkaniach jest w granicach kilkunastu do kilkudziesieciu.

CZYTAJ DALEJ

Awipolis, Wrocław

Inwestycja Awipolis zbudowana przez dewelopera Archicom jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Planty Racławickie, Wrocław

Inwestycja Planty Racławickie zbudowana przez dewelopera Archicom jest położona w mieście Wrocław. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Gardenia, Gdynia

Inwestycja Gardenia zbudowana przez dewelopera Archicom jest położona w miejscowości Gdynia. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Przylesie Marcelin, Poznań

Inwestycja Przylesie Marcelin zbudowana przez dewelopera Archicom jest położona w mieście Poznań. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Osiedle Łąkowa, Łódź

Inwestycja Osiedle Łąkowa zbudowana przez dewelopera Archicom jest położona w mieście Łódź. Wciąz jeszcze zbieramy opinie o tej inwestycji.

Poleskie Ogrody, Łódź

Inwestycja Poleskie Ogrody zbudowana przez dewelopera Archicom jest położona w mieście Łódź. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie. Współpraca z biurem dewelopera przebiega idealnie. Mieszkania w inwestycji Poleskie Ogrody są bardzo dobrze przygotowane do odbioru. Jakość oddawanych lokali jest wysoka.

CZYTAJ DALEJ

Cztery Pory Roku, Wrocław

Inwestycja Cztery Pory Roku zbudowana przez dewelopera Archicom jest położona w mieście Wrocław. Obsługa klienta stoi na poprawnym poziomie. Deweloper powinien przyłożyć większą wagę do wykańczania kluczowych elementów mieszkania. Zdarzają się skomplikowane i trudne do usunięcia usterki. Usterkowość lokali jest w normie.

CZYTAJ DALEJ

Zobacz też opinie o innych deweloperach: