Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Centro DOMINI dewelopera Arkop Deweloper.
Niniejsza strona jest platformą internetową, która pokazuje tzw. feedbacki fachowców pomagających nabywcom w odbiorach technicznych nieruchomości od dewelopera. Inżynierowie, którzy pracują w naszej firmie dojadą do każdego klienta, ponieważ działamy na terenie całej Polski. Centro DOMINI nie została jeszcze odebrana przez inżyniera, który pracuje dla Pewnego Lokalu. Gdy inżynier wykona pierwszy odbiór nowej inwestycji, jego ocena znajdzie się na stronie i wskaże wady i usterki dostrzeżone w trakcie odbioru. W opinii naszego inżyniera znajdą się też informacje na temat jakości m.in. tynków oraz wylewek na inwestycji Centro DOMINI.
Forum opinii o inwestycji Centro DOMINI
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Centro DOMINI
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?