Nie ma jeszcze żadnych opinii inżynierów dotyczących inwestycji Osiedle LISSA dewelopera Arkop Deweloper.
Niniejsza strona grupuje informacje z wykonanych przez inżynierów Pewnego Lokalu odbiorów, dzięki czemu można poznać realizacje wykonane na terenie całej Polski. Inżynierowie Pewnego Lokalu działają na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy liderem na rynku odbiorów technicznych. Osiedle LISSA to inwestycja, w której nasi inżynierowie nie wykonywali odbioru. Gdy nasza firma wykona pierwszy odbiór techniczny nowej inwestycji, zostanie on opublikowany na stronie. Opinia, jaką przedstawimy bardzo często doprecyzowuje wady i usterki, na przykład te dotyczące stolarki okiennej.
Forum opinii o inwestycji Osiedle LISSA
Wpisy użytkowników dotyczące tej inwestycji
Nie ma jeszcze żadnych wpisów na forum tej inwestycji. Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią!
Dodaj nową opinię o inwestycji Osiedle LISSA
Odbiór deweloperski
Już kupiłeś i masz przed sobą odbiór mieszkania od dewelopera?